20.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Kravaře nedaly Žandovu šanci

0

Domácí byli o šest bodů níže, než jejich soupeř a tak se chtěli přiblížit, alespoň na rozdíl tří bodů. To se jim dnes povedlo a svého soka mohou stíhat i nadále...

1:0

V první polovině hry jsme shlédli jen jednu branku, kterou měl na svědomí Šubrt David ve 30 minutě. Jeho tým tedy vedl těsně 1:0. Bohužel, bylo to vše, co se vstřelených branek týče. Utkání se už jen dohrálo a další branky můžeme vidět v poločase druhém. Stav tedy o přestávce 1:0.

Domácí si to pojistili

Kravaře se nenechaly znérvóznit a hrály dle sebe i nadále. Vytěžily z toho další branku na 2:0. Zásluha zde patří hlavně Janu Koutnému, který se přesně trefil v 65. minutě. Dvě minuty po něm opět skóroval Šubrt David a už to vypadalo s hosty zle. Poté sice dostal redku domácí zadák Michal Končel, ale to už nemělo na utkání žádný zásadní vliv. Nakonec se zápas dohrál a stav na konci utkání byl 3:0 pro domácí Kravaře.