17.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Šlágr kola ovládli domácí

0

Souboj prvního s druhým. Tak lze jednoduše popsat následující utkání, které vítalo jedny z nějkvalitnějších týmů v lize. Hosté předvedli krásný fotbal, stejně tak jako domácí. Nakonec však domácí půda zřejmě rozhodla...

Poločas o pěkné hře, ovšem bez branek

Utkání v prvním poločase začalo velice vyrovnaně a vyrovnaně ostatně i skončilo. Do vedení se nedostal žádný z celků, i díky kvalitní hře obran a to na každé straně. Po poločas jsme měli možnost shlédnout kvalitní hru. Technika i bojovnost se týka obou stran. Hráči hráli velice důrazně a tvrdě, ale i tak měl rozhodčí relativně málo práce, protože z hráčů vyzařval spíše důraz a zarpurtilost, než nějaká ostrá hra nebo zákeřnost. Na Okresní přebor jsme měli možnost vidět skutečně kvalitní utkání. Nic zásadního se již v půli nestalo a celky se do šaten rozešli za nic neřešícího stavu 0:0.

Rozhodnutí ze strany domácích

I druhá půle se nesla ve znamení půle první. Byli to především domácí, kteří měli svou hrou, kombinacemi a o trochu větším držením míče převahu na své straně. Nakonec to potvrdila i branka Maxima Sedláčka, která vše předešlé jen potvrdila. V 60. minutě využil svou šanci a posílal domácí do vedení. Hosté se snažili odpovědět, ale nijak zásadně bránu domácího gólmana Erbena neohrozili. Utkání se tedy dohrálo a za velkého potlesku pro obě strany nakonec berou body domácí z Kamenice. Výsledek v poměru 1:0. Kamenice se stále drží na špici.

FC Kamenice
Václav Erben (brankář Kamenice): Čekali jsme těžký zápas. Podle mě hrála jedna z nejlepších mužstev a podle toho to také vypadalo. Hra byla nahoru a dolu a divákům se dnešní představení muselo líbit. S výsledkem jsme spokojeni.