16.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Domácí po dramatickém závěru nakonec vítězí

0

Dubice má ambice na postup a tým s kvalitou na to rozhodně má. To Dubá se nachází uprostřed tabulky a nevypadá to, že vrcholné týmy budou z její strany zásadnějším způsobem ohroženi. Domácím ale Dubá pořádně zavařila...

Tři branky pro Dubici

Dubice začala pořádně agresivně. V 7. minutě již vedla 1:0, když se dokázal trefit Anton Gorol. Dubnice hned dostala klid a od toho se odvíjel i průběh poločasu, ve kterém byli domácí jasně lepším týmem. Ve 35. minutě přišla další branka, tentokrát z gólové produkce Pavla Székelyho. Stav byl o branku bohatší a hosté se de facto na nic vážného nezmohli. Přišla i třetí branka a opět z kopaček Pavla Székelyho, který si tak připsal branku číslo dvě a to hned tři minuty po svém prvním gólu. Dubice šla s hosty do šaten za stavu 3:0. Vypadalo, že je hotovo.

Dramatický závěr ze strany hostů

Domácí pokračovali v obdobném tempu, jako v poločase prvním. Hosté skutečně neohrozili branku domácích nějakým zásadnějším způsobem. I proto nemohli čeakt, že zápas skončí jinak. Jenže Dubice měla i trochu té fotbalové smůly. Přišla zranění a domácí trenér musel střídat hned dva hráče, a možná, že to domácí trochu vyvedlo z míry. Na hře to bylo totiž okamžitě znát a to hlavně v držení míče. Dubá začala kousat a během pár minut málem vyrovnala. V 80. minutě snižoval Miloslav Vokolek, který využil chybu domácích, a pět minut za ním dával na 3:2 Martin Šverma, a sice z dlouze hozeného autu. Na závěr mohlo přijít vyrovnání, ale domácí gólman již nezaváhal. Stav ve výsledku 3:2 pro Dubici.

TJ Spartak Dubice
Tomáš Grobarčík (asistent trenéra Dubice): Já jsem určitě čekal to, že jim dáme více branek a vyhrajeme třeba 4:1. Bohužel, potkalo nás drama a to až do samotného konce. Kluci za to ani tak moc nemohli, protože přišla zranění a museli jsme střídat. To je možná trochu i vystrašilo a chtěli to už hlavně v klidu dohrát.

J. Hruška [-] - P. Škach [-] (18. T. Bárta [-] ) , L. Šincl [-] , J. Dutka [-] , R. Patka [-] - A. Gorol [-] , T. Hájek [-] (60. P. Grundza [-] ) , P. Vodrážka [-] , T. Třešňák [-] (69. I. Kovachki [-] ) - M. Ráliš [-] - P. Székely [-]