15.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Na penalty se radovali hosté

0

Do Libchavy přijelo družstvo z Kravař, které na tom bylo o pár příček hůře, než jejich sok. Nakonec se i papírové předpoklady vyplnily, když na penalty byli úspěšnější hosté. Domácí tak berou pouhý bod z domácí půdy...

Ani jedna branka na obou stranách

První půle byla bohužel bez branek. Oba celky věděly, jak důležité jsou body v druhé fázi sezóny. Šance byli na obou stranách, ovšem bez produktivity. Ani jeden z týmů nedokázal své šance proměnit v branku a tudíž jsme dosud neznali vedoucího, natož vítěze. Do poločase se dohrávalo za téhož počátečního stavu a sice 0:0. Ve druhé půli se těšme na rozuzlení.

Přišlo na lámání chleba

Opět. Obdobná hra jako v první půli. S tím, že zde už branky k vidění byly. V 76. minutě se prosadil Lubomír Novotný, který tak poslal svůj celek z Bukovan do nejtěsnějšího vedení 1:0. Hosté se nakonec i vypořádali se soupeřem, když srovnával Tonda Koros. Do konce utkání již nepadla branka ani na jedné, či oné straně a museli jsme se jít podívat na dramatické penalty. Ty ve finále ovládli hostující hráči, když poměrem 7:6 zvítězili a svého soupeře na pokutové kopy udolali. Stav utkání ve výsledném znění 2:1 pro domácí.