23.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Lindava též doma brala body

37. O. Mareš , 38. J. Dvořák , 62. M. Nýdrle , 76. M. Nýdrle , 80. M. Nýdrle - 26. R. Kubálek , 40. L. Halčin (vl.) , 70. J. Salač
0

Na Lindavě se vyhrává jen těžko a dnes to hosté určitě pocítili. V tabulce sice jsou hosté z Oken lépe umístěni, ovšem v posledních zápasech ligy je každý soupeř více, či méně vyrovnaný soupeř. Okna se dnes o tom přesvědčili...

Ještě stále remízový poločas

Celky začaly v poklidu. Oba měly své vyložené šance, ale dlouho se jim nedařilo je přetavit v branky. To až v minutě 26. se prosadil hráč hostů Roman Kubálek a poslal hosty do nejtěsnějšího vedení. Dest minut jsme branku neviděli a poté přišel obrat. Nejdříve ve 37. minutě srovnával Mareš Ondřej, a poté v minutě 38. zaznamenal branku Josef Dvořák a otočil utkání ve prospěch domácích. Jenže za dvě minutky srovnal vlastním gólem Lukáš Halčin a do šaten se tedy odešlo za remízového stavu 2:2.

Lindava šla za vítězstvím

Okna se dostala zase do ztráty, to když se v 62. minutě prosadil Michal Nýdrle a načal tak skvělý fotbalový den a to nejen pro svůj tým, ale i pro sebe samotného, protože s brankami určitě neskončil. Poté ještě sice Josef Salač zase srovnal stav zápasu, když se v 70. minutě prosadil a dával na 3:3. Jenže poté to na sebe vzal právě zmiňovaný Michal Nýdrle a v 76. minutě poslal sůj celek do posledního vedení v utkání. Stav byl 4:3 a nebylo to vše. Michal Nýdrle totiž v 80. minutě potvrdil výhru domácích ve výsledném poměru 5:3 pro jeho družstvo, které tak hlavně díky němu bere tři body.