23.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Mimoň doma vítězí bez problémů

5. P. Krejčík (p.) , 8. J. Votava , 16. V. Parkanský , 25. J. Votava , 48. J. Votava (p.) , 72. P. Matušek , 74. P. Matušek - 75. M. Horáček
0

Do Mimoně přijeli hosté z Lokomotivy béčka a čekalo je jedno z těch těžších utkání, protože domácí jsou skoro v každém utkání na své půdě favority a jinak tomu nebylo ani v dnešním zápase...

Jasná půle domácích

Pro začátek dlužno dodat, že hosté nastoupili v devíti hráčích, což je určitě nepříjemné a i podle toho zápas vcelku vypadal. Již v 5. minutě se z penalty prosazoval Pavel Krejčík a posílal domácí výběr do vedení. Za tři minuty to byl naopak Jiří Votava, který přidával za domácí další branku. Tu třetí přidával Václav Parkanský v 16. minutě a bylo jasné, že dnes se hosté na odpor nevzmůžou, navíc když hráli s deficitem dvou hráčů. Poločas poté podrthl podruhé Jiří Votava ve 25. minutě a sice brankou na závěrečných 4:0 v první půli.

Mimoň si vše pohlídala

Druhá půle začala obdobně jako půle první. V úvodu se zase prosadil hráč Mimoně a sice Jiří Votava ve 48. minutě, když dokázal proměnit další pokutový kop domácích a navíc se mu i podařilo zkompletovat hattrick. V 72. minutě padl další gól do sítě hostů o který se postaral Parik Matušek. Hosté přeci jen zareagovali, to když se jasně nejlepší hostující hráč Miroslav Horáček přesně trefil v minutě 75. Vlastně to byl jediný hráč hostů, který chtěl s utkáním něco udělat a to i přes handicap v podobě chybějících hráčů. Konečné skóre upravil zase Jiří Matušák a domácí tak bez problémů zvítězili v poměru 7:1.

TJ Jiskra Mimoň B
Aleš Opelt (trenér Mimoně): Vzhledem k postavení tabulce jsme očekávali vítězství. Hosté ale přijeli v devíti a my jim jen můžeme poděkovat, že vůbec chtěli utkání odehrát. Musím ocenit jejich hráče s číslem osm, neboť byl jediným, který se snažil s utkáním něco udělat, poté si také zaslouženě dal branku.

T. Křenek [-] - J. Beran [-] (46. R. Faltus [-] ) , P. Krejčík [-] , P. Matušek [-] , J. Votava [-] , P. Vít [-] (45. J. Eichler [-] ) , V. Parkanský [-] , A. Opelt [-] , M. Steinfest [-] , L. Slavík [-] , J. Vápeník [-]