21.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Brniště doma jasně zdolalo Lokotku

0

Lokotka sice v posledních zápasech bodově spíše uspěla než neuspěla, jenže to samé se dá říci i o domácím mužstvu, které do utkání vkročilo jako papírově nasazený tým. Dle předokladů zápas také vypadal...

3:0 pro domácí

Brniště se skvělě prezentovalo již od prvních minut. Ve 3. minutě jsme navíc už zaznamenali první branku. O tu se postaral domácí střelec Michal Kopecký a jeho tým již brzy vedl. Faktem je, že už od samého začátku byli domácí jasně lepším družstvem. Pálili také jednu šanci za druhou a i díky tomu zvládli poločas nakonec "jen" 3:0. Druhá branka poté přišla v 15. minutě a to velice nešťastně a sice jako vlastní od hostujícího hráče a Lokotka již prohrávala o dvě branky. Na konečných, poločasovách 3:0 zvyšoval Petr Gutkais ve 25. minutě a do šaten bylo hotovo.

Brniště zvýšilo náskok

Druhá půle byla velice obdobná, jako ta první. Hlavně, co se neproměněných šancí týče. Brniště opět kazilo branku za brankou a zvýšení stavu na 4:0 se domácí dočkali až v 62. minutě zásluhou Jaroslava Zelenky. V 90. minutě pak jen podtrhl jasnou výhru pro domácí Pavel Luft, dnes již podruhé. Hosté sice nehráli nejhůře, jenže Brniště je prakticky k ničemu výraznějšímu nepustilo, byť i oni měli své vyložené šance, ale koncovka jim vůbec nesloužila. Utkání skončilo ve výsledném znění 5:0 pro domácí Brniště.

FK Brniště
Milan Trégr (hráč Brniště): Rozhodně jsme spokojení. Doma jsme soupeře přejeli a je jen naší chybou, že jsme nezvítězili mnohem vyšším rozdílem. V Lokotce hrají přeci jen ti starší a my jsme dnes na ně vyzráli a na své půdě zaslouženě vítězíme.