20.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Brniště nemělo s Pertolticemi problém

0

Brniště hrálo doma a v tabulce byli jen o trochu lépe umístění, než hráči z Pertoltic. Tomu ovšem neodpovídal konečný výsledek utkání, ve kterém bylo navíc Brniště jasně lepším celkem. Utkání bylo derby a jako derby také vypadalo...

Jasná půle pro domácí

Hosté nastoupili v desíti, protože jedenáctý s týmem nedorazil. Brniště toho využilo a střílelo branky hned z kraje uktání. V 7. minutě zaznamenal první branku Pavel Luft. Druhá přišla z kopaček Michala Kopeckého. To byla 18. minuta. Poté byli hosté již kompletní, ale stejně dostali další branku. Na 3:0 dával opět Michal Kopecký a utkání tak naznačilo, kdo že by se mohl radovat ze zisku tří bodů. První půle za jasné dominance domácích při výsledku 3:0.

Hosté dostali výprask

V Brništi se obrat nekonal. Laxní začátek domácích hosté využili jen brankou na 3:1, o kterou se postaral Sevil Bozadjiev v 55. minutě. Za deset minut se ovšem domácí dostali zpět do hry a sice hattrickem v podání koho jiného, než Michala Kopeckého. Hráči hostů se již na nic nezmohli a dostávali i další branky. Pátou zařídil Větrovský Martin a stav 5:1 již byl v 80. minutě prakticky rozhodnut. V poslední možné minutě navíc ještě přidal poslední hřebíček do rakve hostů hráč Milan Kuchař a podtrhl konečný stav 6:1 pro Brniště.

FK Brniště
Milan Trégr (hráč Brniště): Z utkání šlo cítit derby. Dost se diskutovalo s rozhodčím a musím přiznat, že jsme v některých momentech po sobě poněkud šli. Nakonec jsme ale dohráli zaslouženě a ve zdraví s vysokým počtem branek na své straně.