20.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Domácí berou až penalty

0

Kunratice asi přeci jen byly nasazenými. Jejich umístění v tabulce je opačné než domácí Tuhaně. Jenže i dnes jsme se měli možnost přesvědčit, že na papírové předpoklady se ve třetí třídě vůbec nehraje...

Bez branek po celou půli

Dnešní zápas byl podle slov Kapitána domácích Jana Černého "divný". Zápas, který musel být odehrán na těžkém terénu, vzhledem k nepříjmenému počasí, které panovalo po celých severních Čechách. První půle nám nenabídla mnoho šancí, natož branek. Ukání se tak v této půli spíše dohrálo, podobně jako v půli druhé. Stav se po čtyřicetipěti minutách nezměnil a hráči odešli do šaten za téhož stavu 0:0.

I zde bez výraznějších momentů

Ani zde jsme se nedočkali výrazných šancí, nebo obecně momentů. Utkání mířilo ke svému konci a ani jeden z týmů dosud nedokázal proměnit své šance. Utkání se tak muselo prodlužovat na penalty. Do těch vkročili lépe domácí a díky výhře 4:3 berou krásné dva body, proti hostům z Kunratic. Byť jsme tedy měli jalové utkání, na penaltách jsme se z branek již radovat mohli. Konečný stav utkání tedy 1:0 pro domácí po pokutových kopech.

TJ Sokol Tuhaň
Jan Černý (kapitán Tuhaně): Zápas byl dnes velice zvláštní. Počasí nebylo vhodné, terén ostatně také ne. Očekávali jsme těžký duel, ale zápas tak nějak uplynul a my se můžeme radovat alespoň z penalt.

P. Heřmánek [-] - F. Hanuš [-] (56. M. Krejčí [-] ) , M. Charouzek [-] , J. Dufek [-] , J. Novák [-] (67. T. Vodráška [-] ) , J. Černý [-] , V. Krs [-] , R. Chlumecký [-] , M. Beneš [-] , V. Šimon [-] (56. M. Bačovský [-] ) , V. Dufek [-]

SK Kunratice u Cvikova
L. Zet [-] - F. Trč [-] , P. Haman [-] , R. Bobelák [-] , P. Kettner [-] - S. Klodner [-] (70. L. Grežďo [-] ) , J. Fanta [-] , J. Linger [-] , J. Til [-] , P. Ježek [-] - I. Fanta [-] -

ŽK: 22. L. Zet .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Pospíchal Jaroslav - GERMAN Robert, DOLEŽAL Rostislav (N).