17.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Lindava doma potvrdila svou půdu

0

Domácí mužstvo z Lindavy mělo v dnešním zápase hodně co napravovat, neboť podzim nedopadl podle jejich představ. Dnes hostili Mimoň béčko a nečekal je vůbec lehký soupeř. Mimoň si totiž určitě jela pro body...

Bez branky na obou stranách

Venkovní zápasy nebývají doménou hráču z Mimoně a potvrdilo se to i zde, na hřišti Lindavy, kde byl soupeř již od samotného začátku lepším týmem. Oba celky dost potrápila koncovka, takže jsme v prvním poločase neměli možost shlédnout nějakou tu branku. K té sice byli blíže domácí, ale jak již byla řeč, bez efektivity. Poločas se dohrál v tempu, které spíše diktovala Lindava, za stavu 0:0. Pojďme se podívat na půli druhou, kde už branky padaly.

Lindava Mimoň přestřílela

Již v 55. minutě se dokázal trefit Václav Tima a prorazil smůlu z první půle, kdy se nikdo netrefil tak jako teď on. Za pět minut se prosazoval další zadák Lindavy a jmenovitě to byl Michal Nýdrle, který posílal svůj tým do vedení 2:0. Jenže na 2:1 v 65. minutě hned snižoval Tomáš Sukovatý a zápas tak ještě působil dramaticky, byť i v této půli byla hra na straně domácích z Lindavy. Poslední branku zaznamenal opět Michal Nýdrle, to bylo v minutě 80. Zápas tak skončil za stavu 3:1 pro Lindavu.

TJ Jiskra Mimoň B
Radim Polák (hráč Mimoně): Nechtěli jsme zde prohrát. Přáli jsme si body a ty nám bohužel utekli. Musím ovšem dodat, že Lindava vyhrála zaslouženě. Byli lepším týmem. Venkovní zápasy pro nás budou zjevně problém.