17.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Dubnice si doma poradila s Pertolticemi

0

Domácí mají ambice na postup a to znamená, že na domácí půdě se musí pravidelně brát body. V dnešním případě se tak sice stalo, ale domácí se museli určitě dost snažit, protože hosté přijeli relativně připravení...

Dvě branky pro domácí

Domácí začali z ostra a bylo na nich vidět, že chtějí vyhrát. V 19. minutě se dokázal krásnou střelou s přímého volného kopu prosadit Michal Svítek a utkání dostalo spád. Domácí byli lepším mužtvem, a potvrzovali to skoro pokaždé, co měli balón. To ovšem neznamená, že hosté v šancích zaostávali, naopak, měli také dost tutovek na to, aby s utkáním pohnuli. Bohužel pro ně stojí v bráně Dubnice brankář Radošinský a ten měl určitě svůj den. Ještě před odchodem do šatny se ve 40. minutě na konečných 2:0 prosadil Tomáš Procházka, jinak přezdívaný "kuře". První půle je tedy za námi...

Pojištění vítězství a to bez překvapení

Hned v 51. minutě se trefil Marek Štípek a na celých 3:0 zvyšoval hned zkraje poločasu. Hra vypadala obdobně jako v první půli. Domácí stále držel gólman. V 75. minutě přišel faul v pokutovém území a hráč Milan Škváro dostal červenou kartu za podražení hráče domácích. Následovala penalta a kapitán Tschervenka Roman podtrhl v 76. minutě jasnou výhru pro domácí, v konečném poměru 4:0.

TJ Dubnice
Jan Blahovec (fanoušek Dubnice): Tahle sezóna musí dopadnout postupem, to jsou naše ambice. Tým na to máme, a proto se budeme snažit o co nejlepší výsledek na závěr ligy. Dnešní utkání jsme ovládli a zaslouženě vyhráli.

FK Pertoltice pod Ralskem
V. Uličný [-] - P. Novák [-] , M. Netolický [-] (28. M. Smolej [-] ) , L. Šilhán [-] , R. Herák [-] , P. Kolda [-] , J. Fedák [-] (67. D. Kučera [-] ) , S. Bozadjiev [-] , J. Švimberský [-] , J. Miler [-] , M. Škváro [-]

ŽK: 58. R. Tschervenka , 63. J. Závodský - 27. M. Netolický , 42. R. Herák , 43. S. Bozadjiev , 65. V. Uličný . ČK: 75. M. Škváro .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Zlatník Jakub - FOLK Miroslav, BÖHME Ladislav.