--

Brniště si doma obhájilo svou půdu

22. M. Kopecký , 32. P. Luft , 62. P. Luft , 65. M. Trégr , 90. M. Kopecký - 45. V. Tima (p.)
0

Do Velkého Grunova přijeli hosté z Lindavy a jednalo se o zápas dvou celků z druhé poloviny tabulky. Zápas tomu nakonec neodpovídal, protože domácí byli perfektně připraveni a hosté se skutečně zapotili. Bylo k vidění i mnoho branek, což nejednoho fanouška v chladném počasí jistě těšilo...

Poločas při třech brankách

Od začátku utkání se otěží zápasu drželi spíše domácí a nutno přiznat, že nakonec zřejmě byli tím lepším celkem. Lindava nepřijela jako jasný outsider, jenže domácí se pěkně rozjeli. Ve 22. minutě započal brankové hody Michal Kopecký. Ve 32. minutě se přidal Pavel Luft a skóre bylo tedy 2:0. Lindava nic nezabalila a soupeře zaskočila snižující brankou na 2:1, když se prosadil z pokutového kopu Václav Tima, útočník hostů. Více branek nepadlo a my se tak těšme na půli druhou...

Brniště si výhru pojistilo

Pavel Luft byl tím, kdo zvyšoval na 3:1 a to když se nemýlil v minutě 62. Za tři minuty navíc skóroval zase hráč domácích, tentokrát Milan Trégr. Hosté si sice vypracovali dost příležitostí na to, by se zápasem něco udělali, jenže nepotkali se s přesným zakončením za záda domácího gólmana. I proto se stav neměnil až do 85. minuty, kdy definitivně rozhodl o utkání Michal Kopecký. Bylo vymalováno a domácí tak potvrzují lepší vstup do jarní části při výsledku 5:1.

FK Brniště
Milan Trégr (hráč Brniště): Očekávali jsme tři body. Hráli jsme totiž doma a chtěli jsme si hned z kraje jara udělat radost a to se nám také povedlo. Vítězství jsme si dnes zasloužili.