15.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Skalsko doma plichtilo s Horkami

0

Skalsko podruhé na jaře hrálo doma a tentokrát přivítalo rezervu Horek, která v minulém kole porazila Žerčice. Vyrovnaný souboj vítěze ani branku nepřinesl a tak si oba týmy rozdělily po bodu za remízu 0:0.

Skalsko pálilo šance

Skalsko se od začátku hnalo za vstřelením branky, chtělo tak vynahradit svým divákům nepovedený zápas z minulého kola s Krnskem. Jednu z mnoha šancí měl Kvajsar, který rozehrával přímý kop a trefil do protipohybu Šebesty, který se ovšem ještě stihl vrátit a konečky prstů střelu vyrazil. Další šanci měl po rohovém kopu Flodrman, s jehož hlavičkou si ale opět reflexivně poradil hostující gólman. Skalsko hrozilo především ze standartních situacích, které většinou hledaly hlavu Veleho. To se jen za první poločas povedlo alespoň třikrát, ale ve všech možnostech Veleho skvěle vychatal gólman Šebesta. Hosté se v první půli dostali k jediné šanci, když se jeden z hráčů Horek dostal k míči a ze střední vzdálenosti vyslal střelu, která byla tečovaná jedním z domácích obránců a skončila na tyči domácí branky. Každopádně branku v první půli diváci neviděli a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Druhá půle už byla na šance chudší

Druhá polovina probíhala v podobném duchu, domácí byli více na balonu a soupeře tlačili, ovšem tolik brankových příležitostí už si nevypracovali. I tak si ovšem Skalsko vypracovalo tři šance, které ovšem buď skončily na skvělém Šebestovi, nebo minuly branku. Hosté se ovšem také mohli z ničeho nic ujmout vedení, po situaci na pravé straně přišlo zakončení, které ovšem těsně minulo zadní tyč domácí branky. V zápase se tak přihlížející branky nedočkali a zápas tak skončil 0:0, především díky dobře chytajícímu Šebestovi v hostující brance. Zajímavostí je, že stejným výsledkem skončil souboj těchto dvou celků i v podzimní části sezony.

SK Skalsko
Zdeněk Jakubec, Miroslav Pýcha - trenéři: "Řekl bych, že to byl úplně stejný zápas, jako jsme s Horkami odehráli na podzim. Narazili jsme na soupeře, který měl brankáře, to je vše. Hráli jsme pěkný fotbal, dalo se na to koukat, ale bohužel jsme doplatili na stoprocentní zahazování šancí.L