14.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A, 2015-2016

Domácí potvrdili roli favorita a nasázeli hostům ostudných šest branek

0

Domácí aspirant na postup vstupoval do soutěže nevyzpytatelným týmem z Mařatic.

První poločas domácí drželi pevně ve svých rukách

Utkání hrané na vedlejším hřišti na těžkém terénu začali lépe domácí. Již v 6 minutě vstřelil po závaru před bránou první gól domácích Mário Belák - 1:0. Pak přišly chvíle domácího kapitána Radima Palčíka. Nejdřív akrobatickým způsobem ve 23 minutě usměrnil míč na zadní tyči do sítě po rohovém kopu - 2:0. A následně se ve 35 minutě nádherně trefil z volného přímého kopu z 20 metrů - 3:0. Skóre prvního poločasu uzavřel ve 40 minutě Dominik Hančík, který si pohrál s hostující obranou - 4:0.

Ve druhém poločase přidal svůj druhý gól Dominik Hančík v 69 minutě, který hlavou usměrnil míč do sítě po centru ze strany - 5:0.  Za další 3 minuty skóre na 6:0 střídající Radek Kašný,který utekl hostující obraně. Domácí obrana nepustila hosty za celé utkání do žádné vážnější šance. S přehledem pískacící rozhodčí Vlašic udělil před 90 diváky ve slušném utkání jen jednu žlutou kartu na domácí straně.