Utkání mezi Rozstáním a Doksy skončilo remízou

0

Rezerva Doks se představila pod Ještědem na dobře připraveném pažitu v Rozstání. Pohledné utkání nakonec skončilo remízovým stavem, se kterým jsou obě mužstva spokojena.

První poločas vyšel lépe pro domácí

Domácí, přední tým I. B třídy (4. místo), rozjel utkání soustředěnými útoky, ale slabší střelbou. Hostující obrana s gólmanem odolávala a kontrolovala nebezpečnými ataky na branku Kotlára. Ve 25. minutě při jednom z útoků utekl hostující obraně po pravé straně Luděk Smrž, na jeho prudký centr do šestnáctky naběhl Hrubeš a jeho rána rozvlnila síť Szabovy branky – 1:0. Do přestávky produkovala obě mužstva rychlý a kombinační fotbal dobré úrovně.

Pár minut před přestávkou nevyužili hosté velkého závaru před Kotlárem. Beránek, bratři Šimonové i Švarc nedokázali zblízka skórovat a tak poločas skončil jednobrankovým náskokem domácích.

Vyrovnání zařídil Doubrava

Deset minut druhé části hry bylo ve znamení drtivého tlaku rezervy Doks, ale nenašel se nikdo, kdo by v klidu vystřelil. Až v 61. minutě Honza Doubrava před šestnáctkou domácích přihrál nakrátko Šimonovi a Jakub poslal přízemní střelou hosty do vyrovnání – 1:1. V posledních třiceti minutách nevyužili šance domácí Smrž ani Passián a ani hostující Jan Doubrava, jehož střela orazítkovala břevno Kotlárovy branky. V 67. min fauloval ve středu hřiště František Picek a vyfasoval žlutou kartu. Protože to byla v zápase již druhá, byl rozhodčím vyloučen ze hry. Utkání skončilo zaslouženě remízou.