0

V zápase 26. kola se Hodkovice střetly s Lokomotivou z České Lípy. Domácí tým dokázal dostát roli favorita a poslal Lokomotivu směrem k sestupu.

Domácí měli první poločas pod kontrolou

Domácí byli jasně lepší a hned první trestňák jim vyšel. Pak vykombinovali soupeře a za čtvrt hodiny vedli 2:0. Hodkovičtí předváděli velmi dobrou hru a hlavně se jim dařilo i v koncovce,
v níž dokázali dávat hezké góly. Po rychlých a kombinačních akcích bylo poločasových 4:0.

Zápas skončil hokejovým výsledkem

Po prostřídání se ve druhé půli již tolik nedařilo a Lípa toho dokázala třikrát využít. Ale také domácí přidali další dva góly a o výsledek strach nebyl.