21.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Višňová vybojovala tři body ve Skalici

0

21. kolo vyznělo příznivě pro hráče Višňové. Naopak velkou hořkost cítí hráči i fanoušci Skalice.

Dobrovodský otevřel skóre

Hosté podřídili taktiku tomu, vydřít ze zápasu alespoň remízu. Bránili svoji polovinu s devíti hráči a spoléhali na 43letého zkušeného hráče Martina Štrbáka. A byl to právě on, kdo měl velký podíl na konečném výsledku. Deset minut před přestávkou domácí Tomáš Pollach špatně odkopl míč, který se za šestnáctkou dostal ke Štrbákovi, od něj se balon dostal k nepokrytému Dobrovodskému a po jeho střele gólman Volek poprvé kapituloval - 0:1.

Krutý zápas pro Skalici

Skaličtí mohli několikrát srovnat, ale v koncovce pokaždé selhali, konkrétně Všetečka, Lebruška i Štádler. Na druhé straně Štrbák efektními nůžkami nastřelil tyč. V samém závěru utkání byl po kontaktu právě se Štrbákem dost přísně vyloučen Pollach a hosté hned za tři minuty přesilovku využili. Velké sólo přes celé hřiště předvedl Milan Mazánek. Gólman Volek mu stihl střelu vyrazit, ale dobíhající Dobrovodský měl prázdnou branku a dal na 0:2.

SK Skalice u České Lípy
Zdeněk Baťka: Jsem zklamaný nejen z porážky, ale především z našeho výkonu, kterému chyběla bojovnost a nasazení. Soupeř nepředvedl skoro nic a my jsme se zachovali úplně stejně. Podle mě by byla spravedlivější remíza, protože za předvedenou hru si nezasloužilo vyhrát ani jedno mužstvo. Jenže Višňová po našich chybách v obraně dva góly dala, bohužel my ani jeden,

L. Volek [-] - Š. Otta [-] , L. Demke [-] , M. Hlavinka [-] (46. A. Osumanu [-] ) , J. Kliment [-] , M. Hanousek [-] , J. Všetečka [-] , L. Martínek [-] , L. Štádler [-] (69. J. Lidmila [-] ) , T. Pollach [-] , O. Lebruška [-]