1.kolo, Středočeský | Rakovník | Viola Cup , 2015-2016

--

--

Havel za Juventus Beer rozhodl hattrickem o výhře nad FC Úlehle +FOTO

0

Juventus Beer ctil barvy slavného klubu Serie A a oblékl pruhované bílo-černé dresy. FC Úlehle diváci viděli v modro-žluté kombinaci. Víc než barvy dresů ale vynikl hattrick Havla z Juventusu, který řídil jasnou výhru svého týmu.

Utkání začalo pěkně „od podlahy“ a přineslo několik ostrých faulů u hrazení. První šance přišly až ve třetí minutě, ale Josef Špička technickou střelou nejprve otřel míč jen o tyč a pak netrefil bránu Kvasničky vůbec.  Na druhé straně střílel vedle Vávra. Kvasnička udržel čisté Konto dvěma zákroky v sedmé minutě, ale v minutě osmé už kapituloval, Milan Krejčí protlačil se štěstím míč kolem tyčky, 0:1. Kvasnička se nenudil a musel o chvíli později zakročit proti šanci Adam Špičky. V 10. minutě ale udeřilo na druhé straně, platilo známé „nedáš - dostaneš“, Havel se otočil s míčem hbitě před brankou a srovnal na 1:1. Juventus začal mít více ze hry a za necelou minutu v 9:45 Tomáš Vodrážka nachytal z přímáku kolem zdi nepozorného Řepku, 2:1. Dvě vteřiny před pauzou mohl srovnat Špička, ale Kvasnička nohou celou situaci zachránil.

Juventus v druhém poločasu produktivnější

Vstup do druhého poločasu se povedl lépe Juventusu. V čase 13:20 zakombinoval Havel s Vodrážkou a Maškem. Prvně jmenovaný byl na konci pěkné narážečky a zvýšil na 3:1. Polák pak zkoušel na sálovou kopanou netypicky hlavou nachytat Řepku, ale neuspěl. Samostatný únik Vávry gól také nepřinesl. Na druhé straně se do dvou šancí za Úlehle dostal Adam Špička a Milan Krejčí, ale ani v jednom případě Kvasničku příliš nevystrašili. Úspěšnější byl v 17. minutě za Juventus Bechner, který zužitkoval přihrávku Vodrážky a umlčel dotírající Úlehle, 4:1. Když se z dalších šancí neujala ani patička Poláka, změnu skóre musel zařídit v 21. minutě po přihrávce Makarského Havel, který si třetím zásahem zapsal do tabulky střelců hattrick, 5:1. Gólový účet ale ještě uzavřený zdaleka nebyl, půl minuty před koncem snížil na 5:2 krásnou střelou k tyči Vejvoda. Náskok čtyř gólu vrátil Juventusu v posledních vteřinách Vávra, který využil chybu Adama Špičky, 6:2

Video

1. Poločas

2. Poločas

Juventus Beer
Martin Havel: Znovu jako prezident Juventusu jsem dal po odmlce tým dohromady.Velké plus na tom má Roman Kvasnička. První zápas jsme měli respekt ze soupeře. Máme nový tým a ještě není sehraný. Jsem rád, že jsme to zvládli na výbornou a musí s námi počítat do prvních pater tabulky.

R. Kvasnička [-] - M. Havel [-] , T. Vodrážka [-] , M. Polák [-] , J. Vávra [-] , D. Bechner [-] , A. Mašek [-] , P. Makarský [-]