8.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal , 2015-2016

--

Milovice hráli téměř celý zápas 3+1

0

Gunners Řepov
Vít Pečínka - hráč: Zápas byl do velké míry ovlivněn brzkým vyloučením soupeřova hráče, neboť dorazili na zápas pouze s jednou čtyřkou, zbytek utkání hráli pouze ve třech lidech v poli. ČK byla udělena zcela oprávněně. Ostatní bylo jen otázka času.

Futsal Milovice
Jan Krátký - Hráč: Do Mnichova Hradiště jsme odjeli v pěti hráčích bez možnosti střídání. Do utkání jsme nevstoupili špatně, drželi jsme míč a pár gólových náznaku tam bylo. Ve 3. minutě nastala situace, kdy Lukáš Řezníček nepochopitelně oplácel soupeři a po zásluze byl vyloučen. To znamenalo pro nás zbytek zápasu odehrát ve třech hráčích v poli. Poločas skončil 4:0, což z nás nikdo nečekal a soupeři jsme odolávali až do 19. minuty, kdy nám dal první gól. Myslím si, že se nemáme vůbec za co stydět, hrát ve třech hráčích 47 minut, prohrát 12:1 a přitom si vypracovat i pár šancí, je celkem dobré, soupeř proti nám točil dvě čtyřky. Musím poděkovat všem klukům za důstojně dohraný zápas.

T. Splídek [-] - M. Bým [-] , J. Vaněk [-] , M. Babák [-] , L. Tuma [-] - V. Pečínka [-] , O. Pekárna [-] , O. Bartoš [-] , J. Fanta [-]