3.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal , 2015-2016

--

Ve šlágru kola se zrodila remíza

0

Gunners Řepov
Vít Pečínka - hráč: Velice vyrovnané utkání, kde v prvním poločase měli lehce navrch hráči z Hradiště. Byli aktivnější a zaslouženě vedli 2:0. Ke konci 1. poločasu se nám podařilo snížit, což nám dodalo impuls do 2. poločasu, kde jsme během pár minut otočili utkání pro náš prospěch. Hosté rychle srovnali po naší individuální chybě. Po zbytek utkáním, si myslím, že jsme tahali naopak my za delší konec. V posledních vteřinách utkání jsme mohli dát vítěznou branku, ale ve skrumáži před brankou jsme nakonec minuli zařízení. V celkovém hodnocení je remíza spravedlivá a diváci mohli vidět velice zajímavý futsal.

FC Mnichovo Hradiště
Jan Bajer - hráč: Začalijsme lépe, což bylo vidět i na skóre, neboť jsme se dostali do vedení. Bohužel jsme se nevyvarovali chyb v obraně, které soupeř následně potrestal. Gunners se dostal do vedení 3:2, naštěstí jsme stihli vyrovnat a získat alespoň bod. Utkání mohlo dopadnout úplně jinak, ale naštěstí pro nás vykopl Zajíček míč z prázdné brány a zachránil tak remízu. Co se týče hry, ta byla v tempu a myslím, že na zdejší poměry velmi kvalitní. Zasloužená remíza, neboť na obou stranách bylo stejně šancí a žádný tým si nevypracoval herní převahu

R. Gereg [-] - M. Bým [-] , F. Kořínek [-] , J. Fanta [-] , L. Tuma [-] - J. Vaněk [-] , T. Splídek [-] , D. Dudka [-] , P. Bláha [-]

O. Knobloch [-] - J. Zajíček [-] , T. Hofman [-] , A. Janatka [-] , J. Špetlík [-] - Z. Kučera [-] , M. Šosvald [-] , Z. Kraus [-] , J. Smetana [-]

Hráči zápasu: D. Dudka .
Místo: Hala Bios Mnichovo Hradiště.