3.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal , 2015-2016

--

FK Mladá Boleslav se vyhoupla na první místo

0

FK MB
Martin Sabol - hráč: Do utkání jsme vstoupili dobře a v 9. minutě se otevřelo skóre zápasu. V první půli se nám podařilo dvakrát odskočit na jednobrankové vedení, ovšem soupeř dokázal vždy naše odskočení dorovnat ba naopak to byl právě Bakov, kdo se ujal vedení 3:2 těsně před poločasem. Naštěstí jsme stihli stejně jako soupeř skóre vyrovnat. Druhá půle už probíhala podle našich představ, což se podepsalo i na výsledku. Dnes se několikrát skvěle blýskl Picek, který lividoval šance domácího celku. Právem jsme si tedy odvezly všechny body a získali tak druhé vítězství ze dvou zápasů.