23.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2015-2016

--

--

V Kněžicích se to červenalo

0

V záchranářském souboji, se setkaly celky Kněžic a Radešínské Svratky. Oba celky stále nemají jistotu udržení se v nejnižší krajské soutěži pro příští ročník.

Hosté šli do dvoubrankového náskoku

dHostům z Radešínské Svratky se podařilo v 11 minutě dostat do vedení v zápase a to po dlohém autu do vápna, který házel Jínek, Plhal prodloužil a na zadní tyči skóroval Pekárek 0:1. To však nebylo vše, hosté se v 18 minutě dostali do dvoubrankového vedení, kdy po krásné kolmici z pravé strany, který dával Dostál a Pekárek na zadní tyči znovu překonal domácího golmana 0:2 Domácí byly jako opaření. V 37 minutě  po centru z poloviny hřiště se míč dostal k domácímu kapitánovi, který obešel obránce a dával pod sebe na volného Svobodu, který na bližší tyč překonal hostujícího brankáře Petra 1:2

Dvě červené a vyrovnání

Domácí se po změně stran dočkali vyrovnání. Když ve 49 minutě opět z pravé stany potáhl lmíč kapitán domácích a přesným centrem na malé vápno našel Krupicu, který se nemýlil. 2:2. V 58 minutě šel předčasně do kabin domácí Salák po druhé žluté kartě. Hosté převzali inciativu a vrhly se do útoku, domácí, kteří hráli o deseti se dostávaly pod tlak, hostující hráči Radešínské Svratky nastřelili brankovou kontrukci, ovšem branka z toho nepadla. V 85 minutě se počet hráčů srovnal na obou stranách na deset, to když rozhodčí se snažil kompenzovat vyloučení domácího Saláka a poslal po druhé žluté kartě šel předčasně do sprch hostující Starý. Konečný výsledek je tedy 2:2.

TJ Sokol Kněžice
Sobotka David - hráč: U obou celků bylo vidět nasazení, jelikož oba celky hrajeme o záchranu. První poločas byl vyrovnaný a rozhodčí byli na vynikající úrovni. Ve druhém poločase se nám podařilo vyrovnat, ale rozhodčí našemu celku uškodil červenou kartou, kterou se v závěru snažil kompenzovat nesprávným vyloučením hostujícího hráče. Se soupeřem jsme si mohli po zápase podat ruku a popřát štěstí v boji o záchranu.

FK TJ Radešínská Svratka
Michal Strachoň - trenér: Utkání jsme měli vyhrát, měli jsme více brankových příležitostí.

L. Kourek [-] - P. Svoboda [-] , L. Zelenka [-] , J. Kříž [-] , M. Brychta [-] - V. Mrkvica [-] (71. F. Salák [-] ) , D. Salák [-] , D. Vlček [-] , D. Sobotka [-] - D. Krajcr [-] , F. Krupica [-] -

M. Petr [-] - R. Havránek [-] , J. Janů [-] , J. Novák [-] , M. Šacl [-] - M. Pekárek [-] , Z. Starý [-] , M. Mužátko [-] , J. Dostál [-] - I. Plhal [-] (87. P. Novotný [-] ) , A. Jinek [-] (69. J. Dvořák [-] ) -

ŽK: 53. D. Salák , 70. M. Brychta - 44. Z. Starý , 60. A. Jinek , 87. J. Janů . ČK: 58. D. Salák - 85. Z. Starý .
Hráči zápasu: J. Kříž , V. Mrkvica - M. Pekárek .
Místo: Kněžice. Počet diváků: 76. Rozhodčí: RYŠÁNEK Zbyšek - RYGL Luboš, SÁGL Petr.