23.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2015-2016

--

--

Křoví obralo lídra ze Šebkovic o všechny body.

0

Velké překvapení se zrodilo v Křoví, kde se představil lídr soutěže celek Šebkovic, který hájil první místo.

Vyrovnaný poločas s několika šancemi

První poločas byl z obou stran velice vyrovaný. Branku sice nenabídl ale diváci se rozhodně nenudili. K vidění bylo nespočet šančí na obou stranách, kdy převážně domácí celek kontroloval hru na míči.

Křoví dvakrát skórovalo

Ve druhém poločse už střelci mířili přesněji. Hned na záčátku ve 47 minutě se prosadili domácí - kombinace TICHÝ, L. NĚMEC. KALINA, M. NĚMEC a zakončující Lukáš Němec, kteří vykombinovali hostující celek od půlící čáry až do branky na jeden dotek 1:0. V 66 minutě se po faulu na domácího hráče zahrával přímí kop, který nádhernou střelou poslal do šibenice domácí Pokák Erik bylo to 2:0. Hostům se podařilo už jen snížit a to hned v 70 minutě kdy se uvolnil M. Chytra na rohu velkého vápna a střelou na zadní tyč dostal míč s odrazem o tyčku do sítě 2:1. Více už ale vedoucí celek nestihl, domácí si připsali další tři body a v tabulce jsou na pátém místě.

TJ Sokol Křoví
Trenér Midrla: V utkání jsme byli lepší. Zasloužená výhra.

TJ Sokol Šebkovice
trenér Stoklas: První poločas byl vyrovnaný, domácí byli více na míči, ale na šance to bylo vyrovnané. Ve druhé půli se naštěstí alespoň prosadil Chytra

Z. Sára [-] - M. Němec [-] (72. V. Kováč [-] ) , R. Kalvoda [-] , L. Tichý [-] , T. Karas [-] , R. Roštinský [-] , E. Pollák [-] , L. Němec [-] (90. L. Knotek [-] ) , M. Kalina [-] , M. Šustáček [-] (52. P. Křístel [-] ) , J. Beránek [-]

J. Pitour [-] - Š. Dvořák [-] , D. Večeřa [-] , A. Kotačka [-] , M. Pecka [-] - V. Říha [-] , Z. Roupec [-] , Z. Přibil [-] , M. Hobza [-] (75. P. Kotačka [-] ) - J. Rygl [-] - M. Chytra [-]

ŽK: 36. J. Beránek , 43. R. Roštinský , 54. T. Karas , 70. E. Pollák , 70. M. Němec , 87. Z. Sára - 44. J. Rygl , 90. M. Pecka , 90. Š. Dvořák .
Hráči zápasu: Z. Sára , L. Němec - M. Chytra .
Místo: Křoví. Počet diváků: 50. Rozhodčí: JANOVSKÝ Aleš - SLIŽ Emil, PŮLPÁN Ondřej.