10.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Potůčky svojí smůlu neprolomily

13. D. Perenčaj , 20. P. Toth , 83. L. Sulák (p.)
0

Potůčky se v poslední době trápí a ani po třech prohraných zápasech se jim nepodařilo svojí smolnou sérii přerušit.

Fyzická kondice

Do prvního poločasu rychle a úspešně vkročil domácí tým TJ Sokol Hájek. V prvních dvaceti minutách dokázal domácí celek vstřelit dva góly, kterými v podstatě rozhodl zápas. Od dvacáté minuty po zbytek poločasu byla hra velmi vyrovnaná. Hosté si vytvářeli šance. Ovšem hosté nebyli ve své kůži jako poslední tři zápasy. Fotbalově jim to nemyslelo a své šance nedokázali dotáhnout do konce. Také fyzická kondice hostům chyběla. Po svých útocích se hráči laxně vraceli zpátky na pomoc Kučerovi Jiřímu, který svůj tým v bráně nejednou podržel. S konečným stavem prvního poločasu 2:0 se ovšem dá ještě něco udělat.

Červená 65. minuta

Začátek druhého poločasu si hosté pohlídali a nenechali si vstřelit gól jako v poločase prvním. Zápas pokračoval ve stejném tempu jako konec prvního poločasu. Hra byla velmi vyrovnaná. Šance se střidaly na obou stranách. Ani jeden tým však své šance nedokázal proměnit. Hosté se dále trápili s koncovkou  se střelou, kterou nedokázali přesně umístit. Místo gólu byla divákům byla nabídnuta strkanice, ve které musel hlavní arbitr udělit dvě červené karty, po jedné na každe straně. Celá situace vznikla z faulu, kterého se dopustil domácí hráč. Po faulu v přerušené hře si to faulovaný Poliščuk Jiří s domácím hráčem Knížetem Jiřím vyřidili po svém za hranicí pravidel. Hra se opět uklidnila a do konce poločasu Hájek ukázal, že je týmem s lepší koncovkou a v 83. minutě svůj náskok zvýšil na konečných 3:0.

TJ Potůčky
Ladislav Mrázek: Od nás velmi slabý výkon. Doufám, že v dalším zápase prolomíme naší smůlu.

TJ Sokol Hájek
L. Sulák [-] - L. Dušek [-] , M. Drbohlav [-] , P. Chomát [-] , J. Kožíšek [-] - L. Novotný [-] , D. Perenčaj [-] , T. Hromádko [-] (60. M. Stehno [-] ) , J. Kníže [-] - J. Frič [-] , P. Toth [-] -

TJ Potůčky
J. Kučera [-] - Š. Trojek [-] , R. Trojek [-] , P. Jaroš [-] - Š. Pješčák [-] (59. M. Otradovec [-] ) , D. Groh [-] , J. Poliščuk [-] , P. Chvapil [-] - P. Kraus [-] , T. Grim [-] , P. Malý [-]

ŽK: 35. M. Drbohlav . ČK: 65. J. Kníže - 65. J. Poliščuk .
Místo: tráva. Počet diváků: 15. Rozhodčí: Matějka Aleš - ORBAN Libor (N), POPELKA Martin (N).