1.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Žichlice uspěly proti nováčkovi v prvním zápase

0

První poločas rozhodl o vítězi

Domácí Kožlany, které přivítaly v nové sezoně na svém trávníku TJ Sokol Žichlice, chtěly předvést nejlepší výkon, ale..

Buhužel od prvních minut prvního poločasu se to nedařilo úplně podle představ.
Hosté byli ofenzivně hodně silní a domácí obrana zuby nehty bránila branku svého brankaře Ladislava Štrunce.

Pavel Kuchař využil prvního zaváhání obrany a potrestal tak nepozornost první brankou. Celá situace proběhla v 21. minutě.

Ihned o 8 minut později to byl Marek Švarc, který navyšoval skóre na 0:2.

V prním poločase se více událostí nestalo a domácí šli tak do kabiny za nepříznivého stavu 0:2

Třetí branka definitivně položila Kožlany a hostující Žichlice se tak mohli radovat z prvních tří bodů

Ve druhém poločase to byli znovu hosté, kteří byli aktivnější a měli spousty šancí.
Proběhlo také několik střídání na obou stranách, ovšem oživení sestavy pomohlo akorát hostům.

Cca 20 minut zápasu se hrálo bez branek, ovšem v 69. minutě se Aleš Rampich přesně trefil a zdecimoval tak veškeré šance domácích

V dalších minutách se hrálo převážně na polovině hřiště a zápas tak skončil dobře pro hostující Sokol Žichlice.

TJ Olympie Kožlany B
L. Štrunc [-] - M. Beneš [-] , Z. Polcar [-] , J. Herynk [-] , R. Vopata [-] , P. Krev [-] (48. M. Kraft [-] ) - Z. Matula [-] (76. M. Šubrt [-] ) , R. Vališ [-] , T. Feix [-] , J. Jícha [-] (76. P. Fiala [-] ) - P. Jícha [-] (76. M. Vališ [-] )

TJ Sokol Žichlice
J. Hanzlíček [-] - P. Plaščiak [-] (88. V. Šíp [-] ) , M. Švarc [-] , P. Kuchař [-] (59. P. Kožíšek [-] ) , A. Rampich [-] , K. Šrámek [-] , P. Zuska [-] , P. Rozpopčuk [-] , A. Chramosta [-] , T. Krofta [-] , M. Habrych [-]

ŽK: 15. Z. Polcar - 30. K. Šrámek .
Místo: Kožlany. Počet diváků: 30. Rozhodčí: OLIVERIUS Jiří - ŠNAJDR Jiří (N), JANČOVIČ Pavel (N).