1.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

8:0, tak zněl verdikt Sokolu Trnová pro Vysokou Libyni..

0

Ze začátku tomu nic nenasvědčovalo..

Ano opravdu, první poločas sice velmi dobře ze začátku vyšel domácím, ale potom jakoby jim stačilo vedení 2:0..

Bylo vidět, že Trnová doma rozhodně body nerozdává. Od začátku byli lepším týmem, po hřišti doslova jezdili s nasazením srdce.

Konkrétně útočník Dominik Mazák, který byl v prvním poločase rozhodně jeden z nejdůležitějších hráčů na hřišti..

Již v 15. minutě zápasu totiž otevíral svoji trefou skóre - 1:0

A o další 4 minuty později zvyšoval znovu Mazák na 2:0, to už vypadalo na pěkný debakl, jenže..

Jenže poté, jakoby Sokol Trnová přešel do režimu "Defensive" a hra se najednou otočila!

Vysoká Libyně neměla dokonce ani jednoho hráče na střídání, ovšem ze všechn sil se snažila vydolovat z této příležitosti maximum!
Bohužel to do konce poločasu nevyšlo a tak se šlo do kabin za příznivějšího stavu pro domácí, 2:0

Zkušenost se ukázala být tím pravým receptem

O tom, že Trnová je zkušený tým není pochyb.

Hned z úvodu druhé půla přišly dokonce tři čerstvý hráči a hned to bylo znát! Hra se oživila (hlavně směrem dopředu), Luděk Kučera jakožto útočník nevykazoval žádnou útočnou snahu a tak byl vyměněn za Bohumila Švancara, který se později vyznamenal hned dvěmi brankami!

A opravdu, deset minut na hřišti a už to Švancarovi střílelo rovnou do sítě! 57. minuta a skóre 3:0!

Poté se vyznamenal další střídající hráč, který přišel rovněž do druhé půle, stal se jím Patrik Kříž! 4:0 a prakticky nebylo co řešit..

V 65. minutě se na hřšti ukázal další Mazák, tentokrát se jednalo o Patrika. Ten dokázal v 78. a 80. minutě prostřelit Karla Štrunce a bylo vymalováno.

Jenže pouhou minutu později po brance Patrika Mazáka skóroval další Patrik, byl to Patrik Bauer, který zařizoval skóre 7:0.

A na konečnou a krásnou osmičku zakončil znovu Bohumil Švancar.

Konečný stav 8:0!

TJ Sokol Trnová B
J. Kříž [-] - M. Klik [-] , M. Šmídl [-] (46. J. Klik [-] ) , J. Webr [-] , P. Pešek [-] (46. B. Švancar [-] ) - P. Bauer [-] , R. Končal [-] , A. Borisov [-] (65. J. Finklar [-] ) - D. Mazák [-] , L. Klik [-] (65. P. Mazák [-] ) - L. Kučera [-] (46. P. Kříž [-] )

TJ Sokol Vysoká Libyně
K. Štrunc [-] - T. Soukup [-] , P. Janáček [-] , D. Boháč [-] , P. Hubka [-] - P. Kopka [-] , L. Staněk [-] , P. Pacourek [-] , P. Hájek [-] - L. Jindra [-] , D. Horký [-]

Hráči zápasu: P. Mazák , B. Švancar .
Místo: Trnová. Počet diváků: 20. Rozhodčí: SOPR Dušan - KUBÍK Jan (N), KADAVÝ Václav (N).