1.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

Kozojedy nekompromisně porazily Mladotice velmi vysokým výsledek

9. K. Kazda , 12. K. Kazda , 25. P. Pánek , 29. P. Pánek , 34. P. Volín , 37. P. Volín , 38. V. Görner , 55. K. Kazda , 59. P. Volín , 63. K. Kazda
0

Prví půle rozhodla o vítězi..

Bylo tomu tak. Hráči vběhli na hřiště plní elánu (tedy alespoň domácí) a bylo to znát.

Velkou radost udělala divákům i domácí lavičce první branka Karla Kazdy9. minutě zápasu, kdy otevíral skóre - 1:0.
To hosté ještě v žádném případě nevěděli, co je čeká.

Neuběhly ani 3 minuty a Karel Kazda se radoval podruhé, tudíž od 12. minuty vedly Kozojedy 2:0.

Hosté pouze bezhlavě bránili a ztěží se dostávali za svoji polovinu. Bránění jim vydrželo téměř čtvrt hodiny, kdy hostující gólman Jan Šmídl znovu inkasoval.
Tentokráte se trefil Petr Pánek - 3:0.
Běžela teprve asi 25. minuta zápasu a diváci již mohli tušit, že jejich oblíbený tým dnes zahraje legendárně.

A ono tomu tak nasvědčovala i 29. minuta, kdy znovu hosté neubránili Pánka, který navyšoval již na 4:0! Opravdová paráda!

Krásné góly, skvělá nálada na domácí straně..pravý opak na straně druhé. Ovšem Mladotice hraje, jak se říká pro radost :)

Ve 34. minutě zápasu utekl další střelec, tentokrát se o gól postaral Pavel Volín.

U tohoto jména zůstaneme ještě jednou a nemusíme odbíhat ani nikam daleko, jelikož 37. minuta patřila znovu tomuto hráči!
Už by nám nestačily prsty na jedné ruce, protože skóre šplhalo pomalu výš a výš - 6:0!

Tečku za hodně divokým poločasem udělal jen o minutu později Vašek Görner.

Nastavení nebylo třeba a tak se do kabin šlo po první "pětačtyřicetiminutovce" za stavu 7:0

Hráči se uklidnili, padalo méně branek, avšak debakl v podobě deseti branek Mladotice neminul..

Ve druhém poločase to byl pro domácí spíše takový trénink. Vyzkoušel si kombinace, akce a také samozřejmě střelbu na bránu.

jako by jí v prvním poločase nebylo dost...

Karel Kazda se rozhodl, že start nové sezony bude chtít pokřtít hattrickem! A opravdu se mu to podařilo.
Počkal si 10 minut od hvízdu druhého poločasu a síť se rozvlněla po osmé!

To si samozřejmě nemohl nechat ujít také druhý nejlepší střelec Sokolu Kozojedy Pavel Volín, kterému bylo taktéž souzeno vsítit hattrick.
59. minutě zápasu to bylo již 9:0 a nikdo asi nepočítal s tím, že by se hosté zmátořili a vytvořili silnou ofenzivní vlnu, která by ještě stačila smést Kozojedy hluboko pod hladinu. Myslím, že s tím nepočítali již ani domácí cca od 25. minuty zápasu (stav 3:0 pro domácí).

Definitivní tečku a jubilejní desátý gól přidal v 63. minutě znovu, ano opravdu slyšíte správně, KAREL KAZDA!!

Tomuto hráči přejeme hodně štěstí a gólových úspěchů i do dalších zápasů!

TJ Sokol Kozojedy
V. Hach [-] - V. Folk [-] (57. V. Šubrt [-] ) , L. Němec [-] (46. M. Gábor [-] ) , T. Hach [-] , M. Hach [-] (46. J. Krev [-] ) - L. Zábranský [-] , V. Görner [-] , P. Pánek [-] , Š. Folk [-] - K. Kazda [-] , P. Volín [-]

TJ Sokol Mladotice B
J. Šmídl [-] - J. Houška [-] , L. Hubáček [-] , V. Baum [-] , D. Hynek [-] , J. Jánský [-] (46. P. Šimera [-] ) , J. Kučera [-] , V. Soukup [-] , V. Mour [-] , L. Záhrobský [-] (46. V. Houdek [-] ) , K. Šírek [-]

ŽK: 33. P. Pánek , 80. J. Krev - 57. V. Mour .
Místo: Kozojedy. Počet diváků: 70. Rozhodčí: REIPRICH Václav - OLIVERIUS Jiří (N), ZÁHROBSKÝ Jiří (N).