2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Sokol Kozojedy prohrál v utkání s Třemošnou

0

V minulém kole se nám poprvé představili hráči z Třemošné a poprvé měli velký úspěch. Bodovali v zápase s Dolní Bělou a zvítězili vysoce 7:1. A dnes se opět Třemošná mohla radovat z dalších třech bodů!

Až v posledních pěti minutách jsme mohli být svědky všech tří gólů, které padly v první půli

Prvních 40. minut zápasu se opravdu hrálo nahoru, dolu. Ale žádná branka, žádná vyložená šance, která by měla znamenat nějaký vývoj zápasu vpřed.
Stále to bylo 0:0 a zápas byl chvilkami až nudný.

Jenže posledních 5. minut utkání, dostal zápas úplně jiný náboj. Jakoby do hráču udeřil blesk!

První hráč, který se zapsal do listiny střelců byl Vilém Čechura, který ve 42. minutě překonal hostujícího brankáře Václava Hacha a zajistil tak vedení svého týmu - 1:0.

Hned v zápětí ovšem bylo srovnáno! 43. - 44. minuta a hostům se podařilo vstřelit vyrovnávací branku, zasloužil se o ni Karel Kazda!

Poslední minuty ale patřily opět domácím a opět se prosadil Vilém Čechura!

Gól do šatny znamenal vedení domácích Kozojed nad Třemošnou 2:1

Dva góly domácích znamenaly konečnou zastávku pro Kozojedy

Kozojedy se už nedokázaly vzchopit pro další gól, a tak domácí rozhodně neváhali a využili vyplašenou obranu.
Pouhých dvacet minut od zahájení druhého poločasu stačilo k definitivní otázce, kdo z koho.

Nakonec se radovali domácí a to v 53. minutě po trefě Martina Baránka a 65. minutě po gólu Daniela Fehéra.

Třemošné již nic nebránilo k tomu, aby tento zápas dohráli v klidu a v pohodě s tříbrankovým náskokem.

Body si doma ponechali a zvítězili tak nad Kozojedy v poměru 4:1.

TJ Tatran Třemošná B
D. Hrdina [-] - P. Šerý [-] , D. Fehér [-] , M. Beránek [-] , L. Radič [-] , V. Čechura [-] , M. Kecer [-] , J. Matějka [-] , M. Jánský [-] , M. Jaroš [-] , L. Pech [-]

TJ Sokol Kozojedy
V. Hach [-] - M. Hach [-] , T. Hach [-] , L. Němec [-] , V. Folk [-] - P. Pánek [-] , V. Görner [-] , Š. Folk [-] , L. Zábranský [-] - P. Volín [-] , K. Kazda [-]

Místo: Třemošná. Počet diváků: 50. Rozhodčí: KLIK Karel - KORECKÝ Milan (N), SOUKUP Pavel (N).