2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

--

--

Pro Kožlany začal zápas velice dobře, ovšem Trnová předvedla dokonalý obrat a jasně zvítězila

9. P. Jícha , 14. L. Tupý , 36. P. Jícha , 90. P. Jícha - 12. J. Klik , 62. A. Borisov , 65. P. Mazák , 67. D. Mazák , 77. A. Borisov , 80. P. Mazák , 80. P. Pešek
0

Kožlany odehrály svůj druhý zápas ve IV. B skupině a ze začátku to vypadalo hodně nadějně. Po prvním poločase dokonce vedly 3:1, ovšem co se stalo ke konci zápasu do teď nemůže nikdo pochopit..

Kožlany začaly výborně!

Je tomu tak, Kožlany začaly s velmi dobrou ofenzivní hrou, která přinášela svoje ovoce.

Již po devíti minutách hry se za domácí trefil Petr Jícha (který mimochodem vstřelil tento zápas hattrick) a otevřel tak skóre - 1:0
Ovšem hosté se okamžitě vzpamatovali a dokázali srovnat ve 12. minutě na 1:1. Jiří Klik vstřelil vyrovnávací branku.

Kožlany si nenechaly nic líbit a vzápětí, ve 14. minutě skórovaly znovu. Tentokrát Luboš Tupý.

Půl hodinky se hrálo v klidu, hráči zařadili mírnější tempo a hráli kombinační hru. Bylo to ovšem stále nahoru a dolu.

Petr Jícha ovšem neponechal nic náhodě a pojistil vedení Kožlan na poločasové skóre 3:1.

Naprostý výpadek a ztráta tří bodů

Bohužel jak tomu tak bývá, fotbal je nevyzpytatelný a dnes tomu tak opravdu bylo. Kožlany si nechaly projít zápas doslova mezi prsty, jelikož opravdu každý hráč, který byl na hřišti v domácím dresu, měl buďto výpadek, nebo zkrat.

Vše začalo od 62. minuty, kdy se ale v podstatě hodně nevinně dostal k míči Antonín Borisov a dokázal vstřelit kontaktní branku na 3:2.
Ihned po něm jej následoval Patrik Mazák, který bezproblémově zavěsil a vyrovnal - běžela 65. minuta.
Další z rodu Mazáků, tentokráte Dominik dokázal dokonce otočit vývoj utkání na stranu hostů!

Od 67. minuty se tedy k vedení dostali hosté, kteří u něj také zůstali.

O deset minut později to bylo již o dvě branky. A domácí fanoušci se nestačili divit, co že se to vlastně na hřišti děje..
77. minutě na 3:5 zvyšoval opět Antonín Borisov.

80. minuta znamenala snad největší tragédii celého zápasu, a to když ve stejné minutě skórovali hosté hned dvakrát!
Nejdříve to byl znovu Patrik Mazák a hned po něm Petr Pešek.

Na konečné skóre 4:7 ještě upravoval Petr Jícha, kterého zachránilo od hanby snad jen to, že vstřelil v zápase jako jedinný z hráčů hattrick

TJ Olympie Kožlany B
V. Kraus [-] - Z. Polcar [-] - P. Krev [-] (62. J. Fiala [-] ) , M. Vališ [-] (75. M. Šubrt [-] ) , L. Tupý [-] , M. Kraft [-] (65. P. Fiala [-] ) , P. Jícha [-] , J. Jícha [-] (70. R. Müller [-] ) , J. Herynk [-] , Z. Matula [-] , T. Feix [-]

TJ Sokol Trnová B
J. Kříž [-] - M. Klik [-] , R. Končal [-] , P. Pešek [-] (70. V. Hlávka [-] ) , J. Webr [-] - J. Klik [-] (65. J. Kubík [-] ) , D. Mazák [-] , P. Bauer [-] (60. P. Mazák [-] ) , A. Borisov [-] - B. Švancar [-] (80. P. Kříž [-] ) , L. Klik [-] (46. J. Finklar [-] ) -

ŽK: 55. P. Jícha - 26. P. Bauer , 50. P. Pešek .
Místo: Kožlany. Počet diváků: 60. Rozhodčí: KÖNIG Vlastislav - VALIŠ Robert (N), KLIK Josef (N).