3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Kožlany konečně bodovaly v zápase proti Hadačce

0

Kožlany přijely na trávník Hadačky a hned z úvodu prvního poločasu bylo jasné, že si Kožlany chtějí užít tento zápas a hlavně zvítězit!
Což se nakonec podařilo, ovšem byly to velké nervy!

Výsledek 0:2 po poločase určitě potěšil každého fandu Kožlan

V nedělním zápase se ukázal být dobrým receptem pro hosty útočnější fotbal. Rychlý gól dokonale zmátl domácí defenzívu a hosté tak měli několik příležitostí ke vstřelení dalších branek.

Již v 5. minutě se skóre otevíralo a na konci této útočné akce stál Zdeněk Polcar! 0:1

Poté se hostům naskytlo ještě plno šancí a jednu z nich se jim dokonce podařilo znovu zužitkovat
Kdo jiný mohl dat gól, než dnešní střelec (a jedinný střelec hostů) Polcar Zdeněk! 0:2
Gól padl ve 23. minutě.

Rychlý nástup hostů ale upadl a tak by si každý řekl, že teď je řada na domácích.
Jenže bohužel zbylých dvacet minut zápasu se domácí nemohli dostat k nějaké větší šanci, která by mohla znamenat alespoň snížení nepříznivého stavu a tak hosté mohli v klidu odkráčet do kabin, kde se mohli připravit na poločas druhý.

Velké drama ke konci zápasu

V průběhu druhého poločasu došlo k několika změnám v sestavách obou týmů. Hadačka potřebovala nutně posilnit ofenzívu.
Do útoku se tedy dostal Jaroslav Martínek, který rozhodně pomohl útoku.

Jenže stále to nebylo to pravé a domácí se stále nedokázali prosadit.

Úplný závěr zápasu byl ovšem jedno velké drama!
Domácím se nakonec podařilo vstřelit branku (v 89. minutě) a byl to Marek Horyna, který se o ni zasloužil!
Jenže hlavní rozhodčí ihned po naskočení 90. minuty zápas odpískal a hosté se tak mohli radovat ze tří bodů.

Pro domácí to byl smolný zápas, ale snaha se určitě cení.
V příštím kole mohou získat body s Trnovou, kde to budou mít ale určitě hodně těžké, jelikož je zatím bez ztráty bodů.

FK Trafo Hadačka
V. Pech [-] - F. Hausner [-] , D. Píša [-] , J. Střelec [-] - P. Polášek [-] (46. J. Junek [-] ) , J. Zajíček [-] , J. Krša [-] , M. Horyna [-] - R. Knedlhans [-] , L. Formánek [-] (65. J. Martínek [-] ) , A. Běhounek [-] -

TJ Olympie Kožlany B
L. Štrunc [-] - D. Denk [-] , P. Jícha [-] , M. Kraft [-] (50. J. Špaček [-] ) , T. Feix [-] (75. M. Šubrt [-] ) , Z. Matula [-] , R. Vališ [-] , J. Jícha [-] (85. P. Fiala [-] ) , Z. Polcar [-] , M. Beneš [-] , M. Vališ [-]

Místo: Hadačka. Počet diváků: 100. Rozhodčí: LANG Josef - PÍCL Martin (N), HORA Václav (N).