3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Dolní Bělá třemi góly v obou poločase lehce porazila Libyni

16. T. Hospr , 26. O. Kroj , 42. T. Hospr , 70. O. Kroj , 70. M. Nigrini , 79. T. Hospr
0

Domácí Sokol vlétl nejen do zápasu jako drak, ale taktéž do nové sezony. Za tři odehrané kola má na kontě 9 bodů, což se rovná jasný 100% bodový zisk ze všech zápasů! Naopak Libyně by potřebovala nutně získat další body, jelikož pouze v minulém kole získala body. Na její obranu to byl plný počet a ještě k tomu na hřišti silné Hadačky.

Dnes se ovšem Libyni nezadařilo a byli to domácí, kteří se mohli radovat

Na hřišti od začátku zápasu panovala výbrná atmosféra a hráči domácího celku předvádeli od začátku výborný výkon.
Libyně v podstatě neměla moc šancí proti tomuto soupeři, a tak odolávala dá se říci první čtvrt hodinu.

Ovšem po odbití 15. minuty zápasu se stav na hřišti změnil. Ke kopačkám Tomáše Hospra se dostal míč, který si to namířil rovnou do brány a rázem byla atmosféra ještě lepší.

O pouhých deset minut později, tedy v minutě 26 se Oldřich Kroj rozhodl ještě navýšit jednobrankové vedení. 2:0

V podstatě až do konce poločasu se hrálo jen na straně domácích a hosté se hotko těžko dostávali za polovinu soupeře.

Navíc před koncem poločasu, konkrétně v 42. minutě Tomáš Hospr vstřelil svoji druhou branku na 3:0 pro domácí.

Poločas tedy skončil jasně v režii domácí Dolní Bělé.

Ještě 3 fíky padly do brány Štrunce

Nejdůležitější momenty druhého poločasu začínají dvacet minut před koncem normální hrací doby. Do těchto chvil to byli stále a jen domácí, kteří v tomto zápase rozhodně neměli nouzi o útočný fotbal plný krásných akcí a kombinací.

Tedy v minutě sedmdesáté to byl Milan Nigrini a ještě v téže minutě, tedy hned po rozehrání Oldřich Kroj. Který zaznamenal stejně jako Hospr již druhý gól v zápase.

A světe div se, cca deset minut před koncem druhé půle vstřelil hattrick Tomáš Hospr a definitivně utvrdil všechny o tom, že Dolní Bělá bude v této sezoně hodně nebezpečný soupeř pro všechny týmy soutěže.

V příštím kole pojede Bělá na zápas do Kožlan, držíme palce

TJ Sokol Dolní Bělá B
Š. Toman [-] - M. Kraus [-] , L. Kaňka [-] , M. Schneider [-] , M. Dobrý [-] - M. Nigrini [-] , D. Pechát [-] , T. Polcar [-] - T. Hospr [-] , O. Kroj [-] - F. Hrubec [-]

TJ Sokol Vysoká Libyně
K. Štrunc [-] - T. Soukup [-] , P. Kopka [-] , P. Hubka [-] , D. Boháč [-] - L. Staněk [-] , P. Hájek [-] , P. Pacourek [-] - L. Berka [-] , L. Jindra [-] , D. Horký [-]

Místo: Dolní Bělá. Počet diváků: 25. Rozhodčí: SOPR Dušan - TYR Marek (N), KADAVÝ Václav (N).