3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Domácí Kozojedy rozválcovaly Plasy v poměru 5 ku 1

5. V. Görner , 19. P. Volín (p.) , 23. K. Kazda , 58. K. Kazda , 77. K. Kazda - 68. V. Wollráb
0

Kozojedy se zatím snaží držet v první trojce tabulky a musíme uznat, že oprávněně. I v neděli ukázali velkou bojovnost a sílu, jelikož porazily Plasy 5:1.

K vidění byly tři branky

Tři branky a všechny padly do hostující sítě Martina Fazekaše.

Už v páté minutě totiž musel lovit míč spoza své brány, jelikož Václav Görner se dokázal prosadit a otevřít tak velmi rychle skóre - 1:0.
Na domácích bylo znát, že rozhodně chtějí vyhrát a hráči se Sokolu Plasy byli bezradní, proti výkonu Kozojed.

A v 19. minutě přišel další zásadní úder. Pavel Volín neváhal a vstřelil druhou branku! Vedení se tak vyhouplo na 2:0.

A hned o čtyři minuty později Karel Kazda zvyšoval na 3:0 a snad nikdo na hřišti nepochyboval, že by se Plasy vzchopily a ještě stačily otočit zápas v jejich prospěch.

Kazda dokončil, to co začal v prvním poločase

Hned z úvodu první půle bylo jasné, že domácí nebudou čekat na to, až jim Plasy dají gól. Místo bránění se tak vrhli do útočné fáze a přinášelo to své ovoce. Talentovaný útočník Karel Kazda (který je mimochodem také nejlepší střelec této ligy) se dokázal prosadit i podruhé a zvýšit vedení domácích na 4:0!
Stale se tak v 58. minutě.

Hosté ale dokázali odpovědět, když o deset minut později Vojtěch Wollráb snižoval na 4:1.
Stále však měli hosté před sebou velmi těžký úkol - vstřelit minimálně tři branky za dvacet minut.

Což se nakonec nestalo, jelikož všechny naděje na zisk bodů dokonale zmrazil již dvakrát zmiňovaný Kazda a svým hattrickem ukončil trápení hostů, jelikož to bylo konečných 5:1.
Branka padla v 77. minutě.

TJ Sokol Kozojedy
V. Hach [-] - M. Hach [-] , M. Gábor [-] (31. T. Schejbal [-] ) , L. Němec [-] , V. Folk [-] - J. Krev [-] , V. Görner [-] (63. V. Šubrt [-] ) , Š. Folk [-] , L. Zábranský [-] - K. Kazda [-] , P. Volín [-]

TJ Sokol Plasy B
M. Fazekaš [-] - J. Lang [-] , M. Kroupa [-] , A. Kubík [-] (51. J. Sainer [-] ) , V. Wollráb [-] , T. Vaňourek [-] , M. Brtko [-] , P. Topinka [-] (78. L. Jakubčík [-] ) , V. Plic [-] , V. Růžička [-] , R. Šiml [-]

ŽK: 85. L. Jakubčík , 88. J. Lang .
Místo: Kozojedy. Počet diváků: 60. Rozhodčí: WALTER Ladislav - OLIVERIUS Jiří (N), KLAUB Michal (N).