3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Mladotice doma nestačily na Třemošnou a prohrály 1:5

0

Mladotice zatím nenaladily na správnou notu a po třech kolech nemají na kontě ani jeden bod. Tentokrát změřily síly s Tatranem Třemošná a bohužel ani v neděli nezískaly ani bod. Prohra 1:5 taktéž není bohoužel moc přívětivá..

Po prvním poločase skóre nevypadalo až tak zle

V prvním poločase se hned po čtvrt hodině trefil Jiří Matějka. Bylo z toho vedení 0:1 a pro hosty tak zápas začal velmi dobře.

Poté se domácí chtěli dotáhnout a minimálně vyrovnat, ale útočná snaha se jim vymstila a hosté toho dokázali využít.
Ve 24. minutě se za hosty prosadil Martin Beránek a navyšoval tak jednobrankové vedení na dvoubrankové.

Domácí se tlačili dopředu, ale nedokázali odpovědět ani jednou brankou, která by je alespoň posunula blíže k získání bodů.

V prvním poločase tak skóre zůstalo od 24. minuty netknuté a hosté vedli na hřišti Mladotic 0:2

Třemošná vstřelila ještě další tři branky a zmařila šanci k zisku bodů domácím

Ano, je to tak. Ihned po rozehrání se k míči dostali hosté a hned v 48. minutě z toho bylo vedení 0:3.
Zásluhou tomu byl Daniel Fehér.

Od 60. minuty se k míči znovu dostali hosté a netrvalo ani pět minut a vedení 0:4 již bylo z pohledu domácích neřešitelná záležitost.
Jelikož se v 65. minutě znovu radoval Jiří Matějka.

Pátou branku přidal hned o 4. minuty později Milan Lavička, který tak domácím zasadil hořkou pilulku, kterou ovšem museli zkousnout.

Ale nakonec se alespoň Karel Šírek dokázal prosadit a velmi nepříznivé skóre 0:5 alespoň upravit na 1:5.

V zápase se více událostí nestalo a tak konečný výsledek zněl 1:5 pro hostující Třemošnou.

TJ Sokol Mladotice B
J. Šmídl [-] - L. Hubáček [-] , D. Hynek [-] , V. Janeček [-] - V. Baum [-] (46. J. Houška [-] ) , R. Kučera [-] , V. Mour [-] , L. Záhrobský [-] , V. Soukup [-] - K. Šírek [-] , V. Houdek [-] (60. P. Šimera [-] )

TJ Tatran Třemošná B
D. Hrdina [-] - P. Šerý [-] (51. J. Kunesch [-] ) , D. Fehér [-] (51. M. Majer [-] ) , M. Beránek [-] , L. Radič [-] , J. Matějka [-] , M. Kecer [-] , L. Pech [-] (60. J. Sirochmann [-] ) , M. Jánský [-] , M. Jaroš [-] , M. Pešek [-] (60. M. Lavička [-] )

Místo: Mladotice. Počet diváků: 15. Rozhodčí: Kvasnička Ladislav - HAUZNER Jiří (N), KORECKÝ Milan (N).