4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Ze stavu 2:0 se domácí dokopali až na 6:1

11. P. Mazák , 28. P. Mazák , 56. J. Finklar , 65. P. Mazák , 70. P. Kříž , 76. M. Klik - 90. T. Verner
0

Trnová se do nové sezony vrhla jako drak a je to znát. Zatím neztratila ani bod a v nedělním zápase tomu nebylo jinak.
Velmi talentovaný Patrik Mazák znovu nastřílel hattrick!

Pohoda, klídek a tabáček..

I takto se dá popsat první poločas. Možná se vám bude zdát zvláštní, že v minulé sezoně na tom Trnová byla opravdu bídně a teď místo na konci tabulky, na začátku. Sice na druhém místě, ovšem s plným počtem bodů.

Patrik Mazák je opravdu hodně talentovaným útočníkem, vždyť za 4 zápasy nastřílel už 7 branek (což je více než jedna branka na zápas)!

A i dnes přispěl, již v 11. minutě otevíral skóre - 1:0

A pokračování se přeneslo do 28. minuty, kdy svým druhým gólem přispěl k vedení svého týmu - 2:0

Zápas tímto tempem ovšem nepokračoval a do kabin se šlo za stavu 2:0

Ještě 4 fíky zasadili domácí do branky Pecha

V jednoduchosti je krása a fotbal rozhodně není složitá hra. Své o tom ví i hráči Trnové.
56. minuta patřila Josefu Finklarovi, který zvyšoval na 3:0 pro Trnovou.

To už byla opravdu hodně hořká pilulka, kterou museli zkousnout hosté z Hadačky a zdálo se, že už je opravdu konec.

Navíc Mazák znovu pláchl hostující obraně a byla z toho další, tedy již čtvrtá branka.

Za dalších deset minut se skóre měnilo hned dvakrát. Nejdříve to byl Patrik Kříž a po něm Martin Klik.

Cenou útěchy pro hosty mohl být gól z poslední minuty zápasu, kdy se trefil Tomáš Verner a pokazil tak čisté konto domácího bránkáře Jakuba Kříže.

TJ Sokol Trnová B
J. Kříž [-] - P. Pešek [-] , V. Hlávka [-] , M. Klik [-] , R. Končal [-] - J. Klik [-] , D. Mazák [-] , P. Bauer [-] (20. J. Finklar [-] ) - P. Mazák [-] (80. J. Kubík [-] ) - M. Hauzner [-] (55. J. Webr [-] ) , P. Kříž [-]

FK Trafo Hadačka
V. Pech [-] (75. T. Verner [-] ) - J. Střelec [-] , T. Valenta [-] (75. M. Junek [-] ) , F. Hausner [-] , D. Píša [-] - J. Krša [-] , P. Novotný [-] , M. Horyna [-] - A. Běhounek [-] , R. Knedlhans [-] (81. J. Vodrážka [-] ) , J. Zajíček [-] -

ŽK: 15. P. Bauer - 70. R. Knedlhans .
Hráči zápasu: P. Mazák .
Místo: Trnová. Počet diváků: 30. Rozhodčí: KÖNIG Vlastislav - KLIK Josef (N), PÍCL Martin (N).