1.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

Rychlé vedení 4:0 znamenal jasný výsledek

9. J. Dubský , 11. M. Králik , 21. M. Janout , 23. J. Dubský (p.) , 89. J. Dubský - 37. P. Mošna , 74. P. Tejc
0

Skvělý úvod!

Když se zápas povede, je to pro každého trenéra samozřejmě potěšení. Václav Beran (trenér) Sparty Sulkov musel být ze začátku zápasu rozhodně jako na koni!

Kapitán domácího týmu Jiří Dubský jako správný leader týmu, zařídil vedení 1:0 hned v 9. minutě zápasu!

Ihned dvě minuty poté jej následoval k zapsání do listiny střelců Martin Králík a zdálo se, že jestli to takhle půjde dál, Kozolupy dostanou pěkný klepec!

Deset minut se hrálo bez branek, ovšem v tom si řekl Miloš Janout, že by si také mohl vstřelit nějakou tu branku. Když je začátek sezony, proč si neudělat radost! 3:0!

Jiří Dubský si to o dvě minuty zamířil směrem na brankaře Martina Sazečka, který neměl šanci - 4:0.

Teď to byla chvíle pro hosty, ukázat, co v nich je a co v nich vězí - v 37. minutě to byl Petr Mošna, který zařídil poločasové skóre 4:1

Kapka naděje, která se ale rozplynula na kopačkách Dubského!

Ve druhém poločase už toho zase tolik k vidění nebylo. Proběhlo několik střídání jak na domácí, tak na hostující straně (konkrétně 3 na každě straně v průběhu poločasu).

Hráči se dále seznamovali s hrou, když v 74. minutě udeřili opět hosté, kdy se trefil Petr Tejc

Chvilková naděje na lepší výsledek, nebo dokonce na dělbu bodů napadl asi každého z Kozolup v té době. Hosté se tak snažili cpát před pokutové území, ovšem bylo to hodně marné.

Jiří Dubský vzal začátek sezony hodně vážně a svým třetím zásahem si tak připsal hattrick!
Jen dodám, že běžela 89. minuta zápasu

TJ Sparta Sulkov : TJ Sokol Kozolupy - 5:2

TJ Sparta Sulkov B
J. Blahout [-] - M. Králik [-] , D. Rolník [-] (46. P. Novotný [-] ) , L. Kur [-] (58. F. Vizvári [-] ) , R. Valenta [-] , J. Dubský [-] , K. Batěk [-] , J. Straka [-] (74. L. Jelínek [-] ) , M. Janout [-] , P. Kubík [-] , P. Pecháček st. [-]

TJ Sokol Kozolupy B
M. Sazeček [-] - P. Tejc [-] , M. Maštalíř [-] (58. J. Reitmaier [-] ) , R. Kasal [-] , D. Fajer [-] , V. Kovář [-] (82. L. Pešík [-] ) , M. Vetešník [-] , P. Mošna [-] , F. Stehlík [-] (46. M. Pazderník [-] ) , V. Chaloupka [-] , J. Roda [-]

ŽK: 13. L. Kur .
Místo: Sulkov. Počet diváků: 30. Rozhodčí: SLADKÝ Stanislav - VAVROCH Zdeněk (N), HUCL Jan (N).