1.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

0

Nejnudnější první půle 1. kola

Nebylo se vlastně na co dívat. První půle nenabídla nic, co by díváky ani trenéry týmů postavilo z laviček na nohy..
Pár nezakončených akcí a nepohledný fotbal.

Hráči z Baníku rozhodně chtěli vyhrát. Byli techničtější, snažili se hrát po zemi, ale borci z Přehýšova jim nedali nic zadarmo.

První půle tedy skončila nerozhodně - 0:0

Hvězdná "čtyřminutovka" pro Vaška Macháčka!

Druhá půle začala takmer stejně jako ta první. Dvacet minut se opět nedalo na co dívat. Střely byly mizivé, téměř žádné.

Jenže od 64. minuty se vše změnilo!

Hlavní hvězdou a hrdinou zápasu se stal Václav Macháček, který z nudného a nezáživného zápasu udělal jednu velkou komedii a show.

Vše začalo v 64. minutě, kdy se dostal k balonu a otevřel skóre - 0:1

Říkáte si, no dobře, co je na tom když hráč otevře skóre, ovšem to rozhodně Vaškovi nestačilo.
O další dvě minuty později tj. 66. minuta, se podařila druhá branka!

Shoda náhod? Rozhodně ne! 68. minuta a Václav Macháček střílí hattrick! Naprosto nevídaná situace, která se stane opravdu jen málokdy.

Cena útěchy pro domácí byl alespoň gól taktéž ze 68. minuty, kdy se ke slovu dostal Tomáš Šesták a upravil tak konečný stav na 1:3

TJ Sokol Přehýšov
Martin Slavotínek: Líně přijely vyhrát, to se dalo čekat. Ovšem my jsme jim to rozhodně nechtěli dát zadarmo a myslím si, že se nám to dařilo velmi dobře. Obránci plnili svoje činnosti na 1 s hvězdičkou a nakonec se nám podařilo dokonce vyhrát. I když to úplně jasné nebylo.

P. Kučera [-] - T. Němec [-] , M. Doležal [-] , D. Král [-] , B. Kuchynka [-] , M. Rác [-] , V. Macháček [-] , M. Heřman [-] , R. Fišer [-] , M. Hošťálek [-] (31. J. Jurčo [-] ) , P. Vídršperk [-]

TJ Baník Líně B
R. Dudík [-] - S. Byrtus [-] , V. Walzer [-] , J. Zikmundovský [-] , P. Princl [-] , A. Grätsch [-] , T. Šesták [-] , M. Boreček [-] (46. T. Šobr [-] ) , V. Beran [-] , P. Hamberger [-] , V. Nový [-]

ŽK: 45. V. Beran .
Místo: Přehýšov. Počet diváků: 35. Rozhodčí: Vogeltanz Milan - ROUČKA Roman (N), TOPTEJ Emil (N).