2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

--

--

Kunějovice měly do zápasu vkročeno velmi nadějně, jenže zázrak se nakonec nekonal

0

Hostující celek FC Kunějovice zavítal na trávník Sokolu Pňovany a hned ze začátku udělal pořádný vítr! Od 3. minuty vedly, jenže svoje dvoubrankové vedení nedokázaly udržet a ztratily 3 body po jasně vypadajícím zápase.

Rychlé dvě branky položily domácí obranu

Začátek zápasu vyšel jednoznačně velmi uspokojivě pro hosty. Již ve 3. minutě se dokázali hosté prosadit a domácí obrana zažila první velký šok!
Autorem branky se stal s číslem 5, Jan Viehman!

Neuběhli ještě ani 4 minuty od úvodní branky a domácí museli řešit dokonce dvoubrankové manko, jelikož na ještě větší problém založil hostující úřočník Tomáš Vozka.

Domácí se ale otrkali a po této brance se již hosté k brance ani nepodívali! Jenže ne a ne padnout branka a tak do konce první pětačtyřicetiminutovky, která byla navíc prodloužena o dvě minuty díky nastavení, gól nepadl.

Poločas tak skončil dvougólovým náskokem hostí - 0:2

Dokonalý obrat!

Jak již bylo zmíněno v úvodním článku, domácí se dokázali skvěle sehrát, vyrovnat a nakonec i vyhrát (ze začátku) špatně vypadající utkání!
Ihned do druhého poločasu naskočil čerstvý útočník Václav Dražský a rozpohyboval domácí útok.

Hned tři minuty po druhém úvodním hvizdu se mohli domácí radovat a to když zužitkoval svoji šanci Martin Hejkal!
Skóre tak bylo hned příznivější a domácí se snažili minimálně o vyrovnání.

Na které se naneštěstí pro hosty nemuselo čekat nějak dlouho. Po deseti minutách od branky Hejkala dokázal domácí Tomáš Šikýř taktéž trefit branku a bylo vyrovnání! Hosté byli překvapeni asi stejně tak, jako domácí na začátku utkání.
A velká paráda pokračovala jen o dvě minuty později, kdy se Pňovany dostaly do vedení!

61. minuta byla tedy zlomovým okamžikem - trefil se Petr Loukota a vystřelil tak Pňovanům výhru 3:2!

První tři body pro domácí, gratulujeme!

TJ Sokol Pňovany
J. Kalas: Konečně se nám podařilo vyhrát. Byl to velký souboj, kde jsme ze stavu 0:2 dokázali otočit na 3:2. Velké štěstí

FC Kunějovice
Daniel Nováček: Bída a utrpení. Ne nadarmo se říká, že stav 2:0 je asi to nejhorší, co může v zápase nastat (ještě když se jde za tohoto stavu do kabin po první půlce). I já, jakožto přihlížející divák, jsem měl obavy. Náš tým hraje kvalitní fotbal, ale často chybuje. Jako tomu bylo i v druhé půlce v zápase s Pňovany. Hráči hodně polevili a domácí využili všechny příležitosti. A to jsme ještě mohli být rádi za výsledek 3:2..

T. Dalík [-] - R. Vacula [-] , L. Mečl [-] (46. V. Dražský [-] ) , M. Hejkal [-] , O. Svítil [-] , V. Albl [-] , P. Loukota [-] , O. Bindar [-] , T. Šikýř [-] , V. Mráz [-] , J. Kafka [-]

A. Mayer [-] - S. Kudík [-] (46. O. Tomášek [-] ) , J. Kraus [-] , T. Vozka [-] , A. Husár [-] , P. Opalecký [-] , J. Novák [-] , J. Randa [-] , J. Viehman [-] , M. Hakr [-] , J. Vokurka [-]

ŽK: 71. T. Šikýř - 76. A. Husár .
Místo: Pňovany. Počet diváků: 55. Rozhodčí: KRAUZ Jan - ALBL Václav (N), NOVÁK Miroslav (N).