2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Líně po nevydařeném minulém týdnu získávají první tři body

0

V předešlém utkání s Přehýšovem, kde Baník ztratil 3 body přišla jasná odezva. Líně doma dokázaly porazit Zbůch v poměru 5:1.

Velký podíl na zisku bodů měl útočník Radek Dudík, který svými dvěma góly přispěl k vysoké výhře.

Rychlý gól, srovnání a zvrat v zápase..

Ačkoliv začátek zápasu začal jednoznačně lépe pro hosty, domácí se dokázali během 3 minut zmátořit a z obrany přešli do režimu útoku.

6. minutě se totiž trefil za hosty Petr Bufka a otevřel tak skóre zápasu - 0:1

Jenže právě od této chvíle se dokonale otočila hra na hřišti a domácí hned tři minuty po obdržené brance dokázali skórovat a vyrovnat tak sköre na 1:1
Branku vstřelil v 9. minutě útočník Lukáš Vlasatý

Poté se více méně hrálo na polovině hostů. Líně začaly daleko více tlačit a dokázaly zahnat Zbůch na vlastní polovinu. Po cca 5 minutách neústupného tlaku navíc dokázali domácí vstřelit další branku. Na hřišti tak došlo k obratu z 0:1 na 2:1!
Zasloužil se o to již zmiňovaný Radek Dudík. Tou dobou ukazatel zobrazoval teprve 21. minutu zápasu. Diváci tak měli skvělou podívanou, jelikož viděli již v pořadí třetí branku!

36. minutě se Radek Dudík radoval dokonce prodruhé!
Skóre 3:1 setrvalo až do poločasového hvizdu hlavního rozhodčího.

Konečná desetiminutovka definitivně rozhodla

Ve druhém poločasu to již takový brankostroj rozhodně nebyl.
Hra se celkově zklidnila. Jakoby se hráči obou týmů rohodli zápas ponechat za stavu 3:1.

Líně se utrhly až v poslední desetiminutovce, kdy vstřelily hostům ještě další dvě branky.

82. minutě to byl Petr Hamberger a v 85. minutě Antonín Mašek.

Zbůch svůj vůbec první zápas v nové sezoně prohrál a zatím zůstává na posledním místě.
Naopak Líně vyskočily na 4. místo s celkovým počtem 3 bodů po dvou kolech.

TJ Baník Zbůch B
David Rais: Absolutně se nám nedařilo vůbec nic. Je obrovská škoda toho, že jsme se ujali vedení my. Jenže náš soupeř poté převzal všechnu aktivitu na hřišti a slízl smetanu. Asi zaslouženě jsme prohráli.

TJ Baník Líně B
O. Mašek [-] - L. Vlasatý [-] , R. Dudík [-] , A. Mašek [-] , J. Zikmundovský [-] , A. Grätsch [-] , J. Šlouf [-] , M. Šluk [-] , V. Zíka [-] , P. Hamberger [-] , A. Fekete [-]

P. Malý [-] - J. Veselý [-] , L. Vladař [-] - Z. Kopček [-] , J. Střeštík [-] , M. Capík [-] - P. Bufka [-] , J. Bandáš [-] , J. Hájek [-] , J. Svoboda [-] , A. Klečka [-]

ŽK: 10. V. Zíka , 43. P. Hamberger .
Místo: Líně. Počet diváků: 30. Rozhodčí: WALTER Ladislav - DIVIŠ Petr (N), TOPTEJ Emil (N).