3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Všeruby ovládly zápas se Sokolem Kozolupy a v obou poločase vyhráli 1:0

0

Vyrovnaný souboj mezi Všeruby a Kozolupy se odehrál v neděli v rámci 3. kola Plzeňské IV. tř. A. Hosté z Kozolup by určitě rádi přivítali první tři body, ovšem ani v neděli se jim to nepodařilo. Do cesty se jim totiž postavily silné Všeruby, na které hosté nestačili a prohráli zápas 2:0

Domácí výborně začínají!

Taktika: "Musíme dát rychlý gól" je v Plzni celkem na denním pořádku. Většinou to hráče nabudí a jsou schopni předvést skvělé výsledky.
Tak jako tomu bylo právě v neděli, kde se domácí již v 9. minutě mohli radovat z gólu.
A to když se Pavel Schejbal nádherně prosadil a překonal tak hostujícího brankaře Sazečka - 1:0.

Domácí hru stále kontrolovali, ale Kozolupy opravdu chtěly vyhrát!

Pár nadějných šancí hostů si vypracovali asi nejvíce útočníci, ale nepodařilo se jim ani jednou skórovat.
Zápas napjatě sledovalo všech 50 diváků, kteří na stadion Všerub dorazili, ovšem do konce prvního poločasu už gól neviděli.

Po odpískání první půle skóre ukazovalo od 9. minuty stále 1:0

Druhý gól již položil hosty a Všeruby tak kráčely vstříc třem bodům

Jak již z nadpisu vyplývá, domácí rozhodně nezaspali na Vavřínech a hned od začátku druhé půle jezdili pro hřišti jak "draci".

Pouhou čtvrt hodinu se čekalo na druhý gól, který znovu nešťastně spadl do bránky Martina Sazečka a skóre se tak měnilo podruhé - 2:0.
O branku se postaral Jan Jendek.

V průběhu druhého poločasu také došlo k několika střídáním, samozřejmě logicky větší počet na hostující straně a Kozolupy se snažily alespoň o upravení skóre. Pár náznaků na útok proběhlo, ale domácí defenzíva si v zápase zaslouží rozhodně palec nahoru, protože nedovolila útočníkům Kozolup k tomu, aby se radovali z branky, která by dost možná změnila průběh celého zápasu.

Domácí Všeruby tak shrábly všechny tři domácí body a mohou se těšit na příští duel s Přehýšovem, ve kterém změří síly znovu na domácí půdě.
Kozolupy tedy zatím čekají na první body v podzimní části tabulky a v příštím kole se utkají se Sokolem Pňovany.

SK Všeruby B
Roman Matula: Mohli jsme být rádi, že jsme vyhráli. Celkově se nám moc nedařilo, bylo to hodně zbrklé.

P. Kotva [-] - V. Skala [-] , D. Matzner [-] , S. Pašek [-] , V. Krýsl [-] , P. Schejbal [-] , J. Jendek [-] , M. Džilič [-] , L. Černý [-] (80. D. Tureček [-] ) , K. Bárta [-] , J. Balvín [-]

TJ Sokol Kozolupy B
M. Sazeček [-] - P. Kvapil [-] (46. L. Pešík [-] ) , T. Davídek [-] , J. Čech [-] , M. Pazderník [-] , M. Maštalíř [-] , R. Kasal [-] (66. M. Mikolášek [-] ) , V. Kovář [-] , M. Vetešník [-] (57. P. Mošna [-] ) , F. Stehlík [-] , J. Roda [-]

ŽK: 35. L. Černý , 75. V. Skala , 85. J. Jendek - 47. R. Kasal , 55. J. Čech , 80. J. Roda .
Místo: Všeruby. Počet diváků: 50. Rozhodčí: NESVADBA Karel - CÁBA Michal (N), JANČÍK Pavel (N).