3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Přehýšov se vyhoupl na čtvrté místo díky výhře nad Sulkovem

0

Na trávníku Přehýšova přijela v sobotu Sparta Sulkov změřit své síly. V prvním poločase se hostům dařilo držet krok s domácími, jelikož hráli oba po jedné brance, ovšem poté se v druhém poločase prosadil 3x Jindřich Lippert a zápas ukázal jasného vítěze..

1. poločas ukázal dvě branky

Zápas začal velmi dobře pro domácí, kterým trvalo jen 13 minut ke vstřelení první branky.

Zasloužil se o ni Jaroslav Jurčo.

Poté se toho v prvním poločase tolik nestalo. Přibližně půl hodiny se hrálo nahoru dolu a hosté se snažili o vyrovnání, které by přineslo určitě jiný náboj do zápasu.
Hostům se po úporném snažení o vyrovnávací branku nakonec podařilo vyrovnat! Postaral se o to Jiří Dubský, který ve 34. minutě vstřelil branku.

Do konce poločasu se toho více nestalo a tak se po první půli zatím obě mužstva o body dělily.

1:1

Domácí vzali zápas do vlastních rukou

Jak už bylo psáno u prvního poločasu, domácí začali zápas velmi dobře a tato skutečnost pokračovala i v poločase druhém.
I když to tak úplně ze začátku nevypadalo, domácí se po cca dvaceti minutách zápasu ujali znovu vedení.
Střelec Jindřich Lippert, který se mimochodem postaral o všechny tři branky druhého poločasu, se dokázal prosadit v 62. minutě.

Radost přetrvala a jen o 8 minut později se Lippert prosadil znovu! V 70. minutě to bylo již 3:1 a domácí pomalu, ale jistě přebírali zápas do vlastních rukou.

Pro jistotu se Lippert prosadil ještě potřetí a zajistil tak výhru 4:1.

Jednoznačně nejlepší hráč na hřišti byl Jindřich Lippert, který dokázal v druhém poločase vstřelit všechny tři branky.

Přehýšov - Sulkov 4:1

TJ Sokol Přehýšov
Martin Slavotínek: Nastoupili jsme v naší velmi silné sestavě a přineslo nám to ovoce. Výhra 4:1 byla velmi příjemná. Velký dík patří hlavně Jindrovi Lippertovi, který svým hattrickem zařídil naše vítězství!

P. Kučera [-] - D. Král [-] , J. Lippert [-] , J. Jurčo [-] , M. Doležal [-] , P. Vídršperk [-] , M. Heřman [-] , M. Rác [-] , B. Kuchynka [-] , V. Macháček [-] , R. Fišer [-]