3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Hunčice doslova zničily Líně deseti góly

0

Nevídaný souboj mezi Hunčicemi a Baníkem Líně dopadl výrazně lépe pro domácí Hunčice. Skóre z prvního poločasu 3:0 rozhodně nenapovídala, že by zápas měl dostat až takový spád! Jenže druhý poločas všechny utvrdil v tom, že Hunčice získají jasné 3 body!

Velké představení domácího týmu začalo přitom zcela nevinně. Prvních deset minut se hrálo kdo z koho a na hostech byla znát dravost a chtíč!

Jenže hned v 11. minutě se domácí dostali do vedení. Milan Zeman proměnil svoji šanci a bylo z toho vedení 1:0!
Hned o dvě minuty později, tedy v minutě 13. se domácí dostali dokonce do dvoubrankového vedení a radost na hřišti se začala zvedat.
Gól vstřelil Pavel Hanzlíček

Ovšem od 13. minuty se hra poměrně uklidnila. Domácí rozhodně posílili defenzivní činnosti a hrálo se takřka vyrovnaně.

Jenže Hunčice do konce poločasu proměnily ještě jednu šanci!
38. minutě to byl Pavel Hanzlíček!

Do druhého poločasu měli tedy skvěle vykročeno domácí. 3:0

Do Hunčic se rozhodně vyhrávat nejezdi!

Baník Líně to mohl opravdu poznat na vlastní kůži. Ve druhém poločase se totiž strhla obrovská přestřelka alias Hunčice na střelnici!

Nejen že na začátku druhé půle vystřídal Jiří Konarski, o kterém se v tomto zápase ještě zmíníme (a ne jednou), ale domácí přepli okamžitě na režim ofenzívy!
Pouhých šest minut trvalo Davidu Toráčovi, aby vstřelil gól! 4:0

Alan Grätsch ovšem dokázal snížit na rozdíl alespoň tří branek! 4:1, běžela 59. minuta.

Jenže od té chvíle se domácí chopili žezla a nedali Baníku žádnou šanci.

65. minuta znamenala další gól v podobě domácího mužstva. Trefil se již zmiňovaný Jiří Konarski.
Tento hráč si svůj vstup do druhé půle rozhodně užíval a o 5. minut později dával další gól!

A v představení se pokračovalo dále a v 74. minutě to byl Jiří Riant a dokonce a v tentýž minutě se dokázal trefit i Josef Vácha!!
Pro hosty to vypadalo opravdu zle, ovšem to ještě z daleka nebylo všechno, jelikož zbývala ještě přibližně čtvrt hodina zápasu.

Skóre 8:1 se měnilo ještě dvakrát a jak již z nadpisu zápasu vyplývá, byli to právě domácí, kteří se mohli radovat z vysoké výhry.

Dokončení hattricku se podařilo Jiřímu Konarskimu a šest minut před koncem zvyšoval již tak vysoké skóre na 9:1
Ihned po rozehrávce se k míči dostal útočník Pavel Hanzlíček a dokončil tak skvostný výsledek

10:1

TJ Sokol Hunčice
Roman Vojtek: Upřímně, nečekal jsem až tak vysoký výsledek jako právě v zápasu s Baníkem (jelikož byl, je a určitě bude kvalitní soupeř). Hráči předvedli výborný výkon, za který si zaslouží samozřejmě pochvalu!

L. Kondr [-] - V. Brábník [-] , D. Huml [-] (43. J. Boháček [-] ) , T. Helmich [-] , J. Vácha [-] - J. Telekeš [-] , P. Hanzlíček st. [-] , J. Riant [-] , M. Zeman [-] (46. D. Toráč [-] ) - T. Remeš [-] , P. Hanzlíček ml. [-] (46. J. Konarski [-] )

TJ Baník Líně B
S. Tlachač [-] - S. Byrtus [-] (65. T. Junk [-] ) , L. Vlasatý [-] , V. Walzer [-] , J. Zikmundovský [-] , A. Grätsch [-] , J. Šlouf [-] (22. V. Pokorný [-] ) , M. Zikmundovský [-] (34. V. Zíka [-] ) , V. Beran [-] , P. Hamberger [-] , A. Fekete [-]

ŽK: 88. P. Hanzlíček st. - 10. V. Beran , 69. V. Walzer , 88. L. Vlasatý .
Místo: Hunčice. Počet diváků: 45. Rozhodčí: KLIK Karel - KARAS Martin (N), ŠPAČEK Jiří (N).