4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

Kunějovice venku porazily Líně alespoň na penalty

0

Líně nastoupily ve velmi silné sestavě s jasnou vidinou. Porazit hosty a získat tak cenné body. Což se jim málem podařilo..

Celkem jasně převládaly hru Líně

Ano, v prvním poločase určitě. Líně nastoupily v podstatě v tom nejlepším, v čem mohly. Silné ofenzivní činnost útočníků měla zajistit jasný zápas s jasným výsledkem.
K překvapení všech však střelec všech tří branek nebyl útočník, ale obránce!

První změna stavu čítá 22. minut zápasu. Postaral se o ni právě zmiňvaný obránce Tomáš Šobr.

Hostům se zdaleka nedařila kombinační hra jako domácím a tak docházelo ke zbytečným ztrátám balonu na polovině hřiště, což často znamenal rychlý útok domácích a velké šance. Které se ovšem takmer nedařily zakončovat do branky Aleše Mayera a skóre tak stále zůstalo na 1:0

Až ve 40. minutě to byli znovu domácí, konkrétně znovu Šobr. 2:0

Oldřich Tomášek ale rozhodně nechtěl nechat zápas jen tak. Do konce poločasu stihnul dát kontaktní branku a poločasové skóre tak zůstalo 2:1

Zápas byl dohnán až k penaltám!

Druhý poločas byl už v jiné režii. Hostům se začala dařit kombinace a přesné pasy ze strany na stranu.
Přesto se Tomáš Šobr znovu prosadil a zaznamenal tak HATTRICK!

Jenže hosté neusnuli na vavřínech a pořádně zatopili pod kotlem.
Posílení ofenzívy přišlo až v 76. minutě, kdy se do útoku dostal Jiří Král a zápas dostal úplně jiné grády.

Další kontaktní branka přišla z kopaček Jiřího Vokurky!

To už se domácí jistě začali obávat zatím jasného výsledku a uvědomili si, že stoprocentně budou muset více hlídat záda brankaře Maška.
Nepodařilo se. Do konce zápasu se trefil ještě Petr Opalecký a šlo se na pokutové kopy!

Zvítězili hosté

Nerozhodný stav tak museli vyřešit až penalty, které dopadly tak jak dopadly.

Radovat se ze dvou bodů mohli hosté.

TJ Baník Líně B
O. Mašek [-] - V. Beran [-] , L. Vlasatý [-] , J. Zikmundovský [-] (44. R. Dudík [-] ) , P. Princl [-] , A. Grätsch [-] , J. Šlouf [-] , A. Fekete [-] , M. Šluk [-] (57. V. Pokorný [-] ) , V. Zíka [-] , T. Šobr [-]

FC Kunějovice
A. Mayer [-] - D. Mashtaler [-] (76. J. Král [-] ) , T. Vozka [-] , J. Vokurka [-] , O. Tomášek [-] , J. Randa [-] , P. Opalecký [-] , J. Novák [-] , P. Mach [-] , J. Kraus [-] , A. Husár [-]

Místo: Líně. Počet diváků: 38. Rozhodčí: VOCELKA Milan - TOPTEJ Emil (N), NOVÁK Miloslav (N).