4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

--

--

Zajímavý zápas se odehrál na hřišti Sparty Sulkov. Baník Zbůch přijel změřit své síly

0

V nedělním zápase mezi Sulkovem a Zbůchem se diváci rozhodně nenudili. K vidění bylo 7 branek a spousta šancí.

Velmi rychlé a nenápadné branky

Asi tak se dá popsat průběh prvního poločasu. Začátek zápasu vyšel lépe domácím, kteří hned v 8. minutě skórovali.
Autorem branky se stal kapitán Jiří Dubský.

Ovšem zápas byl velmi vyrovnaný. Hra nahoru a dolu panovala téměř po celý zápas. Šance na obou stranách.
Z jedné takové šance se zrodil dokonce vyrovnávací gól!
Na 1:1 vyrovnával Petr Bufka (15. minuta zápasu)

Opravdu velmi vyrovnaný zápas, který v tomto stavu pokračoval takřka až do konce poločasu.
Zázrak se stal jen o 6. minut později.
Hosté otočili skóre na 1:2 a autorem branky se stal Jiří Střeštík! Neskutečná radost na straně hostů
Poprvé za všechny 4 zápasy vedli v zápase.

Jenže velkou radost zase vyměnila hořká pachuť, protože deset minut před koncem poločasu bylo vyrovnáno. Jaroslav Straka se postaral o zkažení nálady na lavičce hostů.
A to bohužel nebylo všechno, co ještě museli do konce první půle hosté snést. Minutu před koncem se trefil Martin Rolník.

Divoký poločas plný zvratů a nečekaných obratů nakonec skončil ve prospěch domácích - 3:2

Oba týmy po jedné brance

Ve stejném tempu se rozhodně nepokračovalo. Domácí se stáhli a hosté v podstatě taktéž.
K vidění již nebyly krásné šance, ba ani góly. Ovšem do bot teklo hostům a tak se museli snažit alespoň o vyrovnání.

Situace rozhodně nebyla jednoduchá. Všechny čtyři střídání, které měl p. Hulinský ke střídání využil hned z úvodu poločasu.
Důvod byl prostý, posílit za každou cenu ofenzívu.

Úspěch nakonec opravdu zaznamenali hosté! A to, když se cca dvacet minut před koncem normální hrací doby trefil Zdeněk Pribáň!
Bylo tak znovu vyrovnáno a Zbůch ucítil šanci na sběr prvních bodů! I ten "zatracený" bod by jim určitě pomohl.

Všechna ta radost a sláva ale znovu skončila. Domácí Lukáš Kur se postaral o to, že to budou právě domácí, kteří tento zápas vyhrají a nepůjčí ani bod Baníku.
(78. minuta)

Divoký zápas, který až do 78. minuty neměl jasného vítěze tak nakonec vyhráli domácí v poměru 4:3.

TJ Baník Zbůch B
David Rais: Řekl bych, že toto byl jeden z nejvyrovnanějších zápasů, které jsme doposud odehráli. Dokonce jsme se dostali i do vedení, ale poté jsme znovu poměrně zbytečně inkasovali a nakonec prohráli. S nějakými "výroky" hl. rozhodčího jsem nesouhlasil, ale to je asi tak jediné, co jsem mohl v tu chvíli udělat. Snad se nám zadaří v zápase přístím.

TJ Sparta Sulkov B
J. Blahout [-] - M. Třeštík [-] , L. Kur [-] , P. Novotný [-] , J. Dubský [-] , M. Rolník [-] , D. Rolník [-] , M. Beran [-] , J. Straka [-] (66. F. Vizvári [-] ) , P. Kubík [-] , K. Batěk [-]

J. Gründl [-] - J. Bacík [-] (46. A. Klečka [-] ) , P. Malý [-] , P. Bufka [-] (46. A. Prokop [-] ) , J. Plánička [-] (46. Z. Přibáň [-] ) , M. Capík [-] , J. Střeštík [-] , L. Vladař [-] (46. D. Mikolášek [-] ) , Z. Kopček [-] , J. Veselý [-] , J. Svoboda [-]

ŽK: 27. M. Capík .
Místo: Sulkov. Počet diváků: 25. Rozhodčí: KOŘAN Josef - ROHRHOFER Jiří (N), PROKOP Ondřej (N).