5.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

Přehýšov v pátem kole prohrál se Sokolem Kozolupy doma 1:4

52. D. Král - 31. P. Mošna , 50. P. Mošna , 67. P. Mošna , 82. P. Mošna
0

Utkání 5. kola plzeňského severu v Přehýšově sledovalo něco okolo 30 diváků. Bohužel jejich oči spatřili tak akorát čtyři branky Kozolup, které nastřílel jediný hráč! Byl to Petr Mošna!

Výsledek 0:1 po poločase ještě nic neznamenal

Začátek zápasu vyšel dobře domácím. Snažili se útočit, vstřelit rychlou branku, která by jim zařídila rychlé vedení.
Ovšem branku ne a ne trefit.

Hrálo se nahoru a dolu, šance byly na obou stranách.

První, komu se podařilo vsítit branku byl právě Petr Mošna, který v 31. minutě zařídil vedení svého klubu - 0:1.

Do poločasu jsme se žádného výrázného okamžiku již nedočkali a tak poločas skončil lepším výsledkem pro hosty.

Brankostroj Petr Mošna ukázal svůj potenciál

To, že se v Plzni dává hodně gólů ukazuje i fakt, že v každém kole se najdou minimálně tři autoři hattricků. I v tomto zápase jsme byli svědky hattricku, který vstřelil již zmiňovaný Petr Mošna.

Na začátku druhé půle, konkrétně v 50. minutě se totiž trefil podruhé a z nadějného stavu 0:1 pro domácí, se najednou stal problém. 0:2
Ovšem o dvě minuty později se domácí přeci jen dočkali a svojí trefou snižoval na rozdíl jedinné branky David Král.

(Bohužel) to byla ze strany domácích vše. Na víc se již nezmohli a jak již bylo psáno, hostující Petr Mošna mohl alespoň využít svůj potenciál ve formě brankostroje!

Vždyť už v 67. minutě vstřelil hattrick! nádherná akce zakončená gólem, tak jak se patří! 1:3
Domácím již pomalu, ale jistě docházely síly a spíše než Přehýšov hráli hosté z Kozolup.

Posledních dvacet minut zápasu tomu tak bylo. Hrálo se na polovině domácích a dokonce přišla ještě jedna branka. Petr Mošna využil i poslední ze svých šancí a proměnil i čtvrtý gól! 1:4

TJ Sokol Přehýšov
Martin Slavotínek: Rozhodně s výsledkem nemůže být nikdo spokojený. Čekal jsem lepší fotbal, více gólů (samozřejmě z naší strany - směje se p. Slavotínek) a prostě jsem od toho očekával trošičku více. Škoda, příště snad odehrajeme lepší zápas.

P. Kučera [-] - P. Vídršperk [-] , M. Drugda [-] , J. Lippert [-] , P. Koreš [-] , M. Rác [-] , D. Král [-] (85. M. Heřman [-] ) , Z. Němec [-] , B. Kuchynka [-] , V. Macháček [-] , R. Fišer [-] (72. J. Hána [-] )