5.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

--

--

Možná trošku překvapivě dokázal Zbůch konečně poprvé bodovat s jedním z nejsilnějších soupeřů ligy!

0

Velkolepé první vítězství přišlo možná trochu nečekaně! Zbůch za poslední 4. kola ještě nevyhrál a rozhodně chtěl získat první body. Povedlo se a Všeruby tratí tři důležité body..

Gól přišel po 18. minutách zápasu a domácí byli opravdu na koni!

Zbůch se na zápas nachystal opravdu svědomitě! Základní sestava byla sestavena z těch největších ES, které na soupisce Zbůchu jsou.
A tréninkový plán a úsilí se vyplatila!

Po několika velmi dobrých šancích na straně domácích, konkrétně Jiřího Hájka, se domácí ujali vedení!
V tu chvíli nastaly oslavy nejvyššího řádu! 18. minuta patřila již zmiňovanému Hájkovi, který se ve své další šanci již nemýlil! 1:0

Velké nadšení ale vystřídal trošku starostlivější výraz na tváři domácích. Od vstřeleného gólu se probrali také hosté a za deset minut jejich útočného snažení bylo srovnáno. 28. minuta znamenala vyrovnání, o které se postaral Stanislav Pašek. Smolný okamžik pro domácího brankáře.
Od 29. minuty se situace na hřišti zásadně změnila! Krásné kombinační akce, které předváděli domácí se musely líbit každému, kdo jen trochu rozumí fotbalu.
A snažení domácích se vyplatilo!

Nemuselo se čekat dlouho a vedení znovu padlo na stranu Zbůchu!
Na 2:1 zvyšoval ve 34. minutě Petr Bufka. Velkolepé vedení se táhlo dokonce i do konce prvního poločasu.
I když měli domácí namále a málem inkasovali i podruhé, dokázali přetrvat až do konce a odcházeli tak rozhodně spokojeni.

Střeštík a Mrázek zápas přivedli k dokonalosti

Druhý poločas začal zásadně dobře pro domácí. Asi nikdo nečekal, že by se po vedení 2:1 táhli kupředu. Opak byl ale pravdou!
Žádná taktika "Park the bus", žádný beton, v podstatě obrana nehrála v druhém poločase (tedy alespoň na začátku roli).

Diváci mohli být opravdu šťastní, jelikož se jejich tým "snad" probral ze spánku a začné získávat body, tak jako tomu bylo loni.
Ale radost mohla pokračovat, jelikož v 64. minutě Jiří Střeštík zvyšoval na 3:1 a zápas vypadal pro Zbůch velmi slibně!

Za nitky začaly tahat i domácí. Snažili se dostat co nejblíže k bráně Jana Gründla, ale obránci Zbůchu byli pevní jako skála.

Navíc pojištění o vítězství přislo ke konci zápasu.
Konkrétně v 83. minutě se mohl radovat František Mrázek

Zápas se domácím náramně povedl a gratulujeme k první výhře!

TJ Baník Zbůch B
David Rais: Konečně se nám podařilo vyhrát. Možná jsme jen potřebovali hrát se silnějším soupeřem a dokázat si, že to jde když se chce. Mám velkou radost, že jsme porazili právě Všeruby, jelikož to je jeden z těch kvalitnějších celků naší ligy. Velmi povedený zápas!

J. Gründl [-] - J. Hájek [-] , P. Bufka [-] , A. Klečka [-] (46. F. Mrázek [-] ) , M. Capík [-] (46. Z. Přibáň [-] ) , J. Střeštík [-] , L. Vladař [-] , Z. Kopček [-] , P. Malý [-] , J. Veselý [-] , J. Svoboda [-]

SK Všeruby B
M. Zábraha [-] - M. Cába [-] , S. Pašek [-] , R. Herák [-] , J. Balvín [-] , J. Zeman [-] , P. Schejbal [-] , J. Jendek [-] , M. Džilič [-] , L. Černý [-] , K. Bárta [-]

Místo: Zbůch. Počet diváků: 50. Rozhodčí: RÝDL Pavel - PROKOP Ondřej (N), TUREČEK Dominik (N).