5.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Hunčice zdolaly Sulkov v poměru 6:0

0

A začalo se pěkně z ostra, jelikož domácí vedli již od 3. minuty! Nejvýraznějším hráčem prvního poločasu se stal rozhodne Pavel Dobrý, který svými čtyřmi brankami v podstatě zápas rozhodl! V poločase druhém bylo skóre v podstatě pouze upraveno na konečných 6:0!

Jednoznačná první půle pro domácí!

Jak již bylo zmíněno, Hunčice vlétly do zápasu jako otržené ze řetězu! Netrvalo ani 3. minuty a domácí se mohli radovat z první vstřelené branky.
Jejím autorem se stal Jaroslav Boháček.

Bohužel pro hosty, netrvalo ani další dvě minuty a domácí šli do dvoubrankového vedení, které "zréžíroval" autor dnešních čtyřech branek Pavel Dobrý!
Fanoušci si užívali dobrý fotbal (tedy alespoň ti domácí) a mohli být ještě šťastnějsí...!

8. minuta patřila znovu autoru druhé branky a vedení 3:0 za 8. minut zápasu, to je opravdu velmi dobrý výkon!

Po tomto okamžiku se dostali do útoku také hosté. Šance hostí byly ale snadno předvídatelné a statické. Bylo jasné, že pokud teď nezastaví brankostroj Hunčic v podobě alespoň kontaktní branky, pojedou domů s prázdnou.

Jenže asi definitivní konec zařídil v 28. minutě hattrickem Pavel Dobrý a stav 4:0 bylo již těžké zvrátit.
Navíc tentýž hráč vstřelil dokonce i branku čtvrtou! Těsně před koncem první půle se podařilo Dobrému vstřelit svoji poslední branku utkání!

Do kabin se šlo za výsledku 5:0

Nakonec se domácí radovali ze sudého výsledku

Ačkoliv poločas nezačal ve stejném tempu jako ten první, hrálo se převážně na straně hostí. Šance na vyrovnání hostů byly opravdu mizivé, ovšem nevzdávali se a snažili se se zápasem ještě něco udělat.
Ačkoliv do listiny střelců se zapsal opět domácí hráč.

55. minutě se trefil Pavel Hanzlíček a skóre vyskočilo na stav 6:0!

Opravdu velká nálož, kterou museli hosté ze Sulkova spolknout.
Sparta se ale i nadále snažilo vymyslet nějakou kloudnou akci, po které by došlo alespoň k jedné brance.

Pár šancí bylo, ale ani jednomu týmu se nepodařilo již vstřelit gól.

Zápas tak skončil jasným výsledkem domácích 6:0

TJ Sokol Hunčice
Roman Vojtek: Skvěle sehraný zápas domácích. Secvičené akce se povedly na jedničku a celkově se k zápasu nedá nic víc dodat. Zaslouženě obhajujeme první příčku!

J. Holub [-] (46. L. Kondr [-] ) - V. Brábník [-] , D. Huml [-] , V. Kučera [-] , J. Telekeš [-] - P. Hanzlíček st. [-] , J. Riant [-] , M. Zeman [-] (46. K. Čuchor [-] ) - P. Dobrý [-] (46. P. Hanzlíček ml. [-] ) , D. Toráč [-] (46. T. Remeš [-] ) , J. Boháček [-] (46. M. Karas [-] )