6.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

Líně opět doma prohrály, tentokrát se Sokolem Pňovany

62. L. Vlasatý - 1. O. Mašek (vl.) , 24. L. Mečl , 36. M. Hostaš , 47. V. Dražský , 49. O. Svítil , 56. L. Mečl , 69. M. Hejkal , 71. K. Jindra
0

Zatím velmi smolná sozena v podobě Baníku. Pouhé 4 body za 6. kol je opravdu málo, nato že v minulé sezoně to byl velmi dobrý výkon!

Velmi smolně začal začátek pro domácí

Velmi smolný okamžik nastal hned ze začátku zápasu. Na hřišti byli hráči sotva minutu a už se mohli hosté radovat.
Po zmatku na domácí půlce si domácí Ondřej Mašek srazil míč do vlastní brány.

Jakoby se z toho domácí nemohli vzpamatovat a opravdu jejich hra nebyla uplně nejlepší.

Toho ovšem mohli využít Pňovany a opravdu se tak stalo.
24. minutě to byl Luboš Mečl, který zvyšoval na 2:0. Pomalu, ale jistě se schylovalo k dalšímu nepříznivému výsledku.

Směřovalo tomu i nadále, jelikož deset minut před koncem první půle museli domácí vytahovat (tentokrát už i odkopem) míč z brány.

Marek Hostaš se zasloužil o hněv domácích.

První půle tak skončila 0:3

Nejspíše nikdo nečekal až tak vysokou prohru

Velké nasazení do zápasu přetrvalo i do půle druhé, hosté se ihned po rozehrání dostali k bráně a skórovali.
O branku (47. minuta) se postaral Václav Dražský.

A v radosti se mohlo pokračovat i nadále. Ihned po rozehrání se do brány trefil taktéž Ondřej Svítil.
Zápas tak přinesl vedení již 0:5 a to byla opravdu velmi zničující porážka pro domácí. Během pěti minut druhého poločasu si nechali nasázet dva góly a s tímto stavem už bylo hodně těžké něco provést.

A jestli jste čekali, že je této noční můře pro domácí konec, tak jste na omylu.

56. minutě se zvyšovalo na 0:6 a byl to opět Mečl.

Sláva a čest sice domácího hráče Lukáše Vlasatého nečekala, ale alespoň se zapsal na listinu střelců (pokud pominene vlastní gól Maška z první poloviny zápasu) - 62. minuta

A dvojté nadělení přinesla 69. 71. minuta. Martin Hejkal Kryštof Jindra se zasloužili o dva góly, které definitivně utvrdili konec zápasu.

1:8

TJ Sokol Pňovany
J. Kalas: Pro mě to bylo opravdu velké překvapení. Na zápas přijeli naši hodně nabuzení, ale takovýto výsledek a výkon snad nečekal nikdo. Branky padaly jako Němci do krytu. Spokojenost je opravdu veliká

TJ Baník Líně B
M. Boreček [-] - V. Pokorný [-] , T. Šobr [-] , R. Dudík [-] , P. Princl [-] , J. Šlouf [-] , O. Mašek [-] (46. M. Šluk [-] ) , V. Zíka [-] , A. Fekete [-] (53. L. Vlasatý [-] ) , J. Adamovič [-] , V. Beran [-]

T. Dalík [-] - M. Hostaš [-] (46. K. Jindra [-] ) , L. Mečl [-] (73. R. Vacula [-] ) , V. Dražský [-] , O. Svítil [-] , M. Hejkal [-] , P. Loukota [-] , J. Kafka [-] , T. Šikýř [-] , M. Hůla [-] , V. Albl [-]

Místo: Líně. Počet diváků: 20. Rozhodčí: KRATOCHVÍL Václav - TOPTEJ Emil (N), ALBL Václav (N).