6.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

Do Přehýšova přivítali hráči Zbůchu a rozpoutali brankostroj

4. F. Mrázek (p.) , 40. J. Veselý , 74. P. Bufka , 85. J. Veselý , 89. P. Bufka , 90. A. Klečka
0

Ačkoliv Zbůch zatím nepatří do čela tabulky, dokáže porážet své soupeře opravdu hodně vysoce! Své o tom mohli zjistit také hráči Přehýšova, kteří si nechali nasázet na domácí půdě 6 branek..

Zápas začal hodně z ostra..

Zbůch se do první šance dostal již ve 3. minutě. Po pádu v pokutovém území následoval samozřejmě pokutový kop.
4. minuta tak byla první minuta, která se zapsala do zásadního vývoje utkání.

Svoji přesnou trefou se o vedení zasloužil František Mrázek.

Po této úvodní brance nám poločas plynul jako voda. Minuty ubíhaly, hráči hledali nějakou šanci buďto na navýšení skóre, či na srovnání.
Což ve většině případů skončilo bez úspěchu.
Pár slibných akcí jsme mohli vidět i na domácí straně, jenže hostující brankař Radim Straka byl stoprocentní.

Až ve 40. minutě se hosté mohli radovat podruhé. Tentokrát to již byla střela, kterou vyslal na domácí bránu Jaroslav Veselý a bylo z toho rovnou dvojnásobné vedení.
Domácí věděli, že by měli do konce poločasu trefit alespoň snižující branku, jenže se to nepovedlo.

Poločas tedy skončil 0:2

Domácí nakonec v zápase inkasovali ještě 4x

Všechny důležité události, které se udály na hřišti (4 branky) jsme mohli vidět až v poslední čtvrt hodince zápasu.

V úvodu zápasu byl mírný tlak domácích zatlačen a začala se hrát hra hostů.

Po několika nevydařených šancí obou hostujících útočníků přišla asi nejzásadnějsí událost v zápase.
A to, když se míč dostal i po třetí za záda domácího golmana.
74. minuta patřila totiž opět hostům. Konkrétně Petru Bufkovi. Stav zápasu tak byl v podstatě neřešitelný pro domácí - 0:3

Netrvalo ani 10 minut a hosté se radovali i ze čtvrté branky, v 85. minutě byl stav zápasu už o čtyři branky.
Autorem branky se stal Jaroslav Veselý.

A o čtyři minuty později stálého tlaku to bylo dokonce o pět gólů! Opět se o gól postaral Bufka.

Aleš Klečka dokonal dílo Zbůchu, to když o minutu později skóroval na konečných 0:6.

TJ Sokol Přehýšov
Martin Slavotínek: Bohužel ani dnes se nám nepodařilo vyhrát. Soupeř byl jasně lepší. Ze začátku prvního i druhého poločasu se nám dařil držet míč, poté jsme ale více méně bránili.

TJ Baník Zbůch B
David Rais: Byl jsem upřímně trochu překvapený naší útočnou hrou. Řekl bych, že hráči si zápas užili a výhra byla pro nás jednoznačně zasloužená. Takovýmto tempem bych si přál i další zápasy!

J. Hána [-] - V. Čech [-] , J. Lippert [-] , P. Koreš [-] , M. Heřman [-] (16. M. Hošťálek [-] ) , M. Rác [-] , Z. Němec [-] , P. Vídršperk [-] , B. Kuchynka [-] , V. Macháček [-] , R. Fišer [-]

R. Straka [-] - J. Bacík [-] , F. Mrázek [-] (52. J. Lodr [-] ) , P. Bufka [-] , J. Hájek [-] , M. Capík [-] , L. Vladař [-] (37. D. Mikolášek [-] ) , Z. Kopček [-] , P. Malý [-] , J. Veselý [-] , A. Klečka [-]

ŽK: 71. M. Rác - 63. P. Malý , 70. D. Mikolášek .
Místo: Přehýšov. Počet diváků: 30. Rozhodčí: BUREŠ Tomáš - RÁC Jan (N), PROKOP Ondřej (N).