7.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Až k penaltám byl zahnán zápas mezi Zbůchem a Kozolupy

0

7. kolo nám přineslo dokonce dvoje penaltové rozstřely. První v zápase Blatnice, ale i v zápase se Zbůchem. A to měli domácí náskok dokonce dvou branek v prvním poločase!

Zbůch začal dobře

Je to tak, Zbůch se prezentoval dobře už od úvodních minut. Nechyběly šance a dokonce i první gól, který padl hned po deseti minutách zápasu.
Zasloužil se o něj Jaroslav Veselý.
Situace byla ještě lepší, protože jen o dvě minuty později byl stav 2:0! Jiří Střeštík se dokázal taktéž prosadit.
Domácí obecenstvo mohlo být nadšené a to také bylo.

Po těchto dvou akcích se hra malinko uklidnila. Do zápasu se dostávali více i hosté, kteří se snažili Zbůch překvapit rychlými akcemi.
Jednu z těchto akcí dokázal zužitkovat Petr Kvapil a tím malinko zkazil radost domácích.
Na 2:1 snižoval v 27. minutě.

Ovšem domácí neponechali nic náhodě a ihned po obdržení gólu přešli znovu do režimu tvrdé ofenzívy a přinášelo to své ovoce.
31. minuta patřila Jiřímu Hájkovi, který se svojí trefou rozhodně nemýlil.

První poločas tak byl zakončen touto brankou. Do konce se již nestala žádná situace, která by zásadně změnila děj zápasu.

Hosté zapnuli a dokázat dohnat zápas až k penaltám!

Možná, že Zbůch polevil, nebo možná hosté byli prostě lepší. To už jsou spekulace, důležité je, že se podařilo se zápasem ještě něco udělat a dohnat ho až k penaltám!

Každopádně domácí obrana byla ve druhé půli jako namalovaná a měli obrovské poblémy zejména s Petrem Kvapilem.
Právě tento hráč dával gól jak v první půli, tak i ve druhé. 58. minuta znamenala vrácení hostů do zápasu! 2:3

A k velkému překvapení a možná i údivu, bylo srovnáno! 62. minuta totiž byla opravdu velmi zlomová. Petr Mošna dokázal srovnat na 3:3

Jenže o šest minut později bylo znovu vedení vráceno na stranu domácích. Petr Bufka se postaral o znovu obnovení vedení domácích. Jenže hra domácích byla hodně chaotická a hosté toho znovu dokázali využít!
75. minuta a na 4:4 srovnal střídající Milan Mikolášek!

Zápas byl tedy doveden až k penaltám, které dopadly...

Nakonec dva body braly domácí

TJ Baník Zbůch B
David Rais: Můžeme být rádi, že jsme nakonec "vyhrály". První poločas byl výborný, bylo tam plno šancí, ale málo gólů. Na což jsme taky možná doplatili. Hosté skvěle útočili ve druhé půli

J. Gründl [-] - J. Hájek [-] , P. Bufka [-] (70. J. Lodr [-] ) , A. Klečka [-] , J. Střeštík [-] , M. Capík [-] , L. Vladař [-] (17. J. Bacík [-] ) , Z. Kopček [-] (61. J. Plánička [-] ) , P. Malý [-] , J. Veselý [-] , F. Mrázek [-] (14. D. Mikolášek [-] )

TJ Sokol Kozolupy B
M. Sazeček [-] - R. Kasal [-] , J. Roda [-] , M. Pazderník [-] - R. Trykar [-] , J. Reitmaier [-] , J. Sluka [-] , P. Jančík [-] (54. V. Ptáček [-] ) , L. Pešík [-] - P. Mošna [-] - P. Kvapil [-] (65. M. Mikolášek [-] )

ŽK: 70. R. Trykar .
Místo: Zbůch. Počet diváků: 20. Rozhodčí: MAREŠ Václav - PROKOP Ondřej (N), HUCL Jan (N).