8.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Sulkov nastoupil jen v devíti hráčích, ale přesto dokázali pořádně pozlobit Pňovany

0

V devíti lidech se dá také odehrát velmi slušný zápas. Své o tom mohou vědět také hráčí Sparty Sulkov, protože na zápas se jich sešlo rovněž devět.

Po prvním poločase dokonce domácí vedli

Je to tak, od začátku zápasu to bylo jasně v jejich režii. Hráči domácích ačkoliv hráli v devíti, dokázali si připravit hodně šancí, která mohli znamenat gól.
Jednu z nich se také dokázalo proměnit.

Ani ne dvacáta minuta zápasu znamenala zasloužené otevření skóre (1:0). Pavel Novotný - opravdu to není ten Pavel Novotný, který se v roce 1996 stal držitelem stříbrně medaile mistrovství Evropy ve fotbale.

Velká paráda ovšem dále nepokračovala. Domácí jakoby po brance nechali otevřená vrátka do obrany a hosté toho dokázali využít.
Prakticky první velká šance a hned bylo srovnáno. Tomáš Šikýř se postaral o bezchybné vyrovnání!

Přehupujeme se do poslední pětiminutovky zápasu a také se dostáváme k další velmi důležité události zápasu!
Domácí se totiž znovu dostali do vedení!
Dan Králík se prosadil a znovu vrátil vedení na domácí stranu Sulkova.

Vyrovnání bohužel přislo velmi brzy po rozehrání.

Hosté se dostali do velmi dobře vypadající situace, ze které (bohužel pro domácí) těžil Luboš Mečl
Jeho premiérová trefa znamenala vyrovnání.

Od této chvíle se hrálo povětšinou nahoru a dolu. Oba týmy měly šance, ovšem žádné, které by měly znamenat branku.

Až poslední dvacetimutovka přinesla další vlnu gólů.
Nejdříve v 68. minutě přišlo znovu vedení domácích, po trefě Milana Třeštíka se mohla Sparta radovat.

Jenže jejich radost nevydržela ani minutu, protože bylo srovnáno ma 3:3 - druhým gólem se vyznamenal Mečl.
A bohužel pro domácí, o deset minut později byl zápas dokonce otočen na 3:4, po zásluze Petra Loukoty!

Tvrdý boj to byl ale až do konce, jelikož ještě jednou jsme mohli být svědky branky!
Pouhou minutu před koncem se stal hrdinou Daniel Králík, který taktéž skóroval v poločase prvním.

Penalty dopadly nakonec lépe pro Pňovany

TJ Sokol Pňovany
J. Kalas: Štěstí přeje připraveným. V prvním poločase jsme nevyužili těch pár šancí, ale ve druhé půli jsme se více soustředili na bránění. Domácím určitě docházely síly, hlavně v posledních minutách. Nakonec ale ještě dokázali vyrovnat a zápas přešel až do pokutových kopů. Ve kterých jsme nakonec zvítězili.

TJ Sparta Sulkov B
J. Blahout [-] - P. Pecháček st. [-] - J. Dubský [-] , P. Kubík [-] - J. Straka [-] , M. Třeštík [-] , P. Novotný [-] , V. Scharf [-] , D. Štípek [-] , D. Králík [-]

O. Bindar [-] - J. Pelant [-] , V. Dražský [-] , T. Šikýř [-] , L. Mečl [-] (52. K. Jindra [-] ) , M. Hejkal [-] , P. Loukota [-] , O. Svítil [-] , J. Kafka [-] , M. Hůla [-] , V. Albl [-]

ŽK: 48. L. Mečl .
Místo: Sulkov. Počet diváků: 20. Rozhodčí: RÝDL Pavel - VAVROCH Zdeněk (N), ALBL Václav (N).